Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Łotr 1: Scarif do Star Wars Battlefront z datą premiery

Dwa tygodnie przed filmem.

Electronic Arts ujawniło szereg detali na temat czwartego, ostatniego dodatku do sieciowej strzelanki Star Wars Battlefront. Rozszerzenie szykowane jest z okazji premiery filmu o prostym tytule „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie”.

DLC nazwane Łotr 1: Scarif trafi 6 grudnia do posiadaczy przepustek sezonowych do gry. Otrzymamy cztery nowe mapy, w tym tytułowe, piaszczyste plaże Scarif, z akcją na tropikalnej planecie.

Łotr 1: Scarif

Do walki dołączy dwoje nowych bohaterów: Jyn Erso i Orson Krennic. Pojawi się też kolejny, wieloetapowy tryb rozgrywki, ze starciami w przestrzeni kosmicznej i na lądzie.

Również 6 grudnia zadebiutuje Star Wars Battlefront Łotr 1: Misja VR X-wing na zestaw PlayStation VR. Ta darmowa (dla posiadaczy gry) zawartość do pobrania pozwoli zasiąść za sterami X-winga w wirtualnej rzeczywistości.

Jest też specjalna promocja w związku z rocznicą premiery. Do 20 listopada można za darmo wypróbować poprzednie dodatki: Zewnętrzne Rubieże, Bespin i Gwiazda Śmierci. Do tego wyniki zdobywane przez graczy będą mnożone razy cztery.

Osoby zainteresowane zakupem Star Wars Battlefront mogą też sięgnąć po nową Edycja Ultimate. W skład wchodzi podstawowa gra oraz przepustka sezonowa, a więc wszystkie cztery DLC.

Produkcja debiutowała 17 listopada ubiegłego roku. Obecnie trwają już prace nad kontynuacją, która ukaże się jesienią 2017 r.

- W najbliższych trzech czy czterech latach będziemy mieli najpewniej jedną grę w świecie Star Wars co roku - mówił w maju Blake Jorgensen, odpowiedzialny w EA za finanse, mając na myśli także tajemniczą grę akcji, za którą odpowiada Amy Henning i studio Visceral.

- W przyszłym roku zobaczymy powrót Star Wars Battlefront w większych i lepszych światach, ponieważ mamy teraz materiały źródłowe z nowych filmów, a nie tylko tych historycznych, jak dotychczas - dodał.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze