Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ręka Malenii z Elden Ring może być twoja... dosłownie. Kosztuje „tylko” 1500 zł

Wymarzone trofeum.

Gracze, którzy przetrwali pojedynek z Malenią w Elden Ring, mogą wynieść swoje zwycięstwo na jeszcze wyższy poziom. Do sprzedaży trafiła wykonana z sztucznej żywicy ręka bohaterki, wyceniona na „skromne” 389 dolarów (ok. 1500 zł).

Będąc bardziej konkretnym, mowa o protezie prawej ręki, w której ulubienica graczy trzymała swoją zabójczą katanę. Sprzęt wyprodukowała firma PureArts we współpracy z wydawcą Bandai Namco. Wrażenie robią przede wszystkim rozmiary: ręka ma ok. 95 cm długości i 33 cm szerokości, a jej waga sięga 3,6 kg.

W zestawie otrzymamy dodatkowo metalową podstawkę oraz zawieszkę na ścianę. Producent nie zdradził, czy proteza może zostać wykorzystana w bardziej praktyczny sposób, więc pozostaje zakładać, że będzie pełniła funkcję czysto estetyczną. Na oficjalnej stronie można już składać preordery, choć warto uzbroić się w cierpliwość, bo dostawę zaplanowano na koniec tego roku.

Zobacz na YouTube

Weteranom Elden Ring nie trzeba raczej Malenii przedstawiać. To niezwykle wymagająca przeciwniczka, a być może nawet i najtrudniejszy boss w całym katalogu studia FromSoftware. W walce wykorzystuje nie tylko swoje ostrze, ale i moc pożerającej ją Zgnilizny.

Wojowniczka wyróżnia się też godnym pozazdroszczenia wzrostem - stąd też spore rozmiary repliki. Co ciekawe, to nie pierwszy tak ambitny gadżet skrojony idealnie pod fanów Elden Ring. W marcu producent Panda Studio zaprezentował replikę miecza Dark Moon Greatsword, wycenioną na 459 dolarów.

Read this next