Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe Gears of War zobaczymy podobno w czerwcu. Wygadał się aktor

W oczekiwaniu na zapowiedź.

Aktor wcielający się w postać JD Fenixa w Gears 5 wydaje się sugerować, że wieści na temat kolejnej odsłony serii usłyszymy już niedługo, w czerwcu obecnego roku.

Ten miesiąc jest już tradycyjnie idealnym czasem na ogłoszenia, a Microsoft potwierdził już, że planuje w tym okresie własną imprezę. Zobaczymy na niej zapewne daty premier tegorocznych gier, takich jak Indiana Jones and the Great Circle oraz Avowed, ale z pewnością nie zabraknie także zapowiedzi.

Aby dokładnie opisać kontekst wypowiedzi Liama McIntyre, trzeba jednak pokusić się o spoilery na temat zakończenia Gears 5 poniżej, więc osoby nie chcące zepsuć sobie zabawy nie powinny czytać dalej.

Zobacz na YouTube

Na samy końcu ostatniej odsłony serii gracze podejmują decyzję, kogo uratować: JD Fenixa czy Dela Walkera. Druga postać umiera, ale która wersja jest kanoniczna? Sam aktor wcielający się w tą pierwszą postać poruszył temat w serwisie X.

„Nie mam pojęcia. Moim zdaniem powiedzą nam o tym wszystkim w czerwcu - odparł McIntyre na pytanie jednego z fanów, dołączając do wypowiedzi także oficjalne konto serii.

I wszystko jasne. W tym miejscu można zapewne sprecyzować, że dyrektor do narracji serii już cztery lata temu potwierdzał, że kanoniczne jest zakończenie ze śmiercią Walkera. Ale czy te założenia pozostały aktualne?

O kolejnej odsłonie serii wspominaliśmy ostatnio w lutym, gdy w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat tego, że Gears of War 6 może być kolejną grą, którą Xbox wyda także na sprzęcie PlayStation.

Read this next