Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Season pass do Star Wars Battlefront za darmo na PC, PS4 i Xbox One

Mapy dla każdego.

Przepustka sezonowa do Star Wars Battlefront z 2015 roku jest dostępna za darmo na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Season pass można pobrać z PS Store lub Xbox Store. Jest także wersja na PC w sklepie Origin.

Warto zaznaczyć, że posiadacze konsoli Microsoftu musza posiadać abonament Gold, by skorzystać z niespodziewanej promocji. Subskrypcja i tak jest oczywiście wymagana do rozgrywki sieciowej - podobnie jak PlayStation Plus.

Season pass to w sumie cztery dodatki, do tej pory płatne: Zewnętrzne rubieże, Bespin, Gwiada Śmierci oraz Łotr 1 Scarif. Gracze otrzymują łącznie kilkanaście nowych map oraz elementów uzbrojenia, a także kilka trybów rozgrywki.

Nie wiadomo jeszcze, do kiedy promocja będzie aktywna. Oferta nie dotyczy wersji PC.

Debiutujący w październiku sequel - Star Wars Battlefront 2 - nie zaoferuje już przepustki sezonowej. Wszystkie nowe mapy i tryby będą udostępniane za darmo, podobnie jak bohaterowie.

Druga odsłona to więcej zawartości niż oryginał. Największym dodatkiem jest pełnoprawna kampania fabularna, a także dostęp map i postaci z wszystkich filmowych epok świata Star Wars.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Star Wars: Battlefront

PS2, Xbox, PC

Related topics
O autorze
Komentarze