Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 1 i Titanfall 2 latem trafią do usług EA i Origin Access

Wraz z innymi tytułami.

Electronic Arts poinformowało, że latem tego roku oferta usług EA Access i Origin Access - skierowanych odpowiednio do właścicieli Xbox One i PC - wzbogaci się o kilka nowych produkcji.

Już teraz subskrybenci obu programów mogą bez dodatkowych opłat pobrać komplet DLC do Star Wars Battlefront - Zewnętrzne rubieże, Bespin, Death Star i Łotr 1: Scarif. Podstawowa wersja gry dostępna jest od grudnia ubiegłego roku.

Natomiast w ciągu najbliższych dwóch miesięcy abonenci EA Access i Origin Access otrzymają sieciowe strzelanki Battlefield 1 i Titanfall 2. Do tego trwający 10 godzin okres próbny FIFA 18 od 21 września.

Natomiast osoby korzystające z drugiej z wymienionych usług mogą jeszcze liczyć na The Sims 4 w cyfrowej edycji specjalnej, przygodowe Oxenfree i kosmiczne Rebel Galaxy.

Dla posiadaczy Xbox One przygotowano zaś okresy próbne trzech gier sportowych - Madden NFL 18, NHL 18 i NBA Live 18. Pierwsze dwa pojawią się 17 sierpnia i 7 września.

Zobacz na YouTube

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi Titanfall, Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed, szereg innych produkcji sportowych od EA Sports, czy - najważniejsze - Peggle.

To nie wszystko - abonenci otrzymują również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą zagrać w nowe tytuły kilka dni przed premierą, jak było choćby z Mass Effect: Andromeda.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Battlefield 1

PS4, Xbox One, PC

Star Wars: Battlefront

PS2, Xbox, PC

See 2 more

The Sims 4

PS4, Xbox One, PC, Mac

Titanfall 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze