Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: luty 2020 - pełna oferta

Call of Cthulhu, oryginalne Star Wars Battlefront i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na luty 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Call of Cthulhu i Star Wars Battlefront z 2004 roku.

Przez cały miesiąc posiadacze Xbox One pobiorą TT Isle of Man - produkcję wyścigową o tytułowch zawodach motocyklowym, uznawanych za jedne z najniebezpieczniejszych na świecie. Kierując wybraną maszyną, staramy się wygrać na torze Mountain Course.

Natomiast między 16 lutego a 15 marca właściciele konsoli uzyskają dostęp do wspomnianego Call of Cthulhu. To inspirowany twórczością H.P. Lovercrafta horror od studia Cyanide - gracze wcielają się w detektywa, który rozwiązuje zagadkę związaną z Przedwiecznym.

Call of Cthulhu wyróżnia się mrocznym klimatem

Z kolei od 1 do 15 lutego na X360 trafi Fable Heroes, czyli nastawiona na zmagania sieciowe odsłona cyklu wykreowanego przez zespół Lionhead. Czterech użytkowników wspólnie eksplorują lokacje, walczą z przeciwnikami i gromadzą złoto. Jest też tryb rywalizacji.

Od 16 do 29 lutego grę w fantastycznej krainie zastąpi oryginalne Star Wars Battlefront z 2004 roku. W strzelance gracze mogą brać udział we wszystkich istotnych bitwach z sześciu epizodów „Gwiezdnych wojen”. Produkcja nie obsługuje jednak modułu wieloosobowego.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: Aktualizacja Days Gone znacząco zmniejsza rozmiar gry - o ponad 20 GB

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze