Skip to main content

Star Wars: Battlefront Ultimate Edition za darmo przy zakupie PS Plus na rok

Na zachętę.

Przedstawiciele Sony poinformowali, że wszyscy posiadacze PS4, którzy nie posiadają aktywnego abonamentu PlayStation Plus, mogą otrzymać Star Wars: Battlefront w edycji Ultimate przy wykupieniu rocznej subskrypcji.

Battlefront w wersji Ultimate zawiera wszystkie wydane po premierze dodatki, a więc Outer Rim, Bespin, Death Star oraz Rogue One: Scarif. Do tego bonusowe karty i broń.

Oferta jest ważna do 30 czerwca. Kod na cyfrową wersję gry zostanie przesłany w okresie od 5 do 10 dni od aktywacji abonamentu Plus na 12 miesięcy.

Posiadacze PS Plus co miesiąc otrzymują dostęp do darmowych gier. W czerwcu to między innymi Life is Strange i Killing Floor na PS4, a także WRC 5 na PS3.

Zobacz na YouTube

Star Wars: Battlefront zadebiutował w 2015 roku. To gra oferująca przede wszystkim tryby wieloosobowe, bez tradycyjnej kampanii fabularnej dla jednego gracza.

Już 17 listopada ukaże się sequel, który zaoferuje pełnoprawną historię. Wcielimy się w przywódczynię oddziału komandosów Imperium. W trybie sieciowym znajdą się lokacje i jednostki ze wszystkich filmów gwiezdnej sagi.

Zobacz także