Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront z 2004 roku z oficjalnym wsparciem dla multiplayera - na Steam i GOG

Z opcją zabawy między użytkownikami obu platform.

W oryginalnym Star Wars Battlefront z 2004 roku nieoczekiwanie przywrócono oficjalne wsparcie dla trybu wieloosobowego. Opcja dostępna jest zarówno na Steamie, jak i GOG.

Produkcja zadebiutowała 16 lat temu wraz z modułem sieciowym, ale serwery wyłączono w 2014 roku, gdy działalność zakończyła obsługująca zmagania między graczami usługa GameSpy. Od tamtej pory fani grali przez internet, korzystając z własnych rozwiązań.

Przywrócony multiplayer pozwala na rozgrywkę maksymalnie 32 osobom, a więc o połowę mniej niż w pierwotnym trybie wieloosobowym. Warto jednocześnie zaznaczyć, że użytkownicy Steam i GOG mogą bawić się wspólnie.

Aktualizacja, która wprowadziła wariant sieciowy, zaimplementowała również szereg poprawek. Udoskonalono między innymi dźwięk, a także usunięto błędy związane nie tylko z właściwymi zmaganiami, ale i działaniem menu głównego.

Star Wars Battlefront pozwala wziąć udział w potyczkach inspirowanych znanymi bitwami z „Gwiezdnych Wojen”

Z okazji nadchodzącego dnia „Gwiezdnych Wojen” - 4 maja - oryginalne Star Wars Battlefront dostępne jest w promocji. Grę na Steamie i GOG kupić można za odpowiednio 17,99 zł i 17,49 zł.

Poprzednio: Osoby odpowiedzialne za przecieki z The Last of Us 2 nie są związane z Naughty Dog lub Sony

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze