Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, znajdźki, karty, multiplayer.

Witamy w solucji i poradniku do Star Wars Battlefront 2. Znajdziecie tutaj opis przejścia kampanii fabularnej, a także wskazanie lokalizacji wszystkich znajdziek i sekretów tego trybu. Do tego najważniejsze porady dotyczące trybu multiplayer - w tym również rozbudowanego systemu rozwoju postaci, kart i skrzynek.

Zgodnie z zapowiedziami, twórcy przygotowali o wiele więcej zawartości niż oferowała pierwsza odsłona cyklu od DICE. Star Wars Battlefront 2 to między innymi aż 11 map dla głównego trybu wieloosobowego - na dodatek osadzonych w różnych okresach historycznych uniwersum Gwiezdnych Wojen. Powalczymy więc nie tylko jako Szturmowcy i Rebelianci, ale też klony czy droidy.

Jak coraz więcej gier pojawiających się na rynku, tak i opisywany tytuł oferuje różne rodzaje waluty do wykorzystania. Poradnik do Star Wars Battlefront 2 oferuje także spojrzenie na system skrzynek, których otwieranie zapewnia dostęp do kart, które z kolei posłużą do zwiększania możliwości naszych żołnierzy i ulepszania talentów.

Zapraszamy do lektury poradnika i powodzenia na kosmicznych polach bitew!


Multiplayer

Tutaj znajdziesz opis najważniejszych aspektów wieloosobowej rozgrywki sieciowej. Wyjaśniamy między innymi, jak korzystać z kart i zdobywać nowe, a także przybliżamy wszystkie klasy postaci, wraz z analizą najlepszych talentów wszystkich profesji.


Znajdźki

Tutaj przedstawiamy opis lokalizacji wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich w Battlefront 2. Są to szare skrzynki, które musimy otworzyć. Wskazujemy, gdzie znaleźć każdą z nich.

Znajdziek nie ma w misjach: Obserwatorium, Wygnańcy, Arystokracja, Generał w opałach, Grabież i Odkrycia.


Opis przejścia

Battlefront 2 to także fabularna kampania dla jednego gracza. W naszym poradniku przedstawiamy pełny opis przejścia wszystkich misji, ze wskazaniem najlepszych ścieżek i priorytetowych przeciwników.


Porady na start

- Zmień kamerę. Przyzwyczajonym do gier FPP trudno może być przestawić się na kamerę zza pleców postaci, ale znacznie ułatwia ona rozgrywkę. Możemy stanąć przy ścianie budynku i obserwować, co dzieje się za rogiem, bez wychylania się i wystawiania na wrogi ostrzał. Obejmujemy wzrokiem większą przestrzeń, a to niezwykle ważne w strzelance.

- Przejdź kampanię. Nawet jeżeli kupiłeś grę z myślą o trybie multiplayer, radzimy zapoznać się z kampanią fabularną. Nie tylko dlatego, że jest naprawdę nieźle zrealizowana. Za jej ukończenie otrzymasz bowiem sporo kredytów, które możesz potem przeznaczyć na skrzynki z kartami lub odblokowanie nowego bohatera.

- Nie przejmuj się kartami. System rozwoju klas, zdobywania i ulepszania kart oraz ich tworzenia może wydawać się nieco przytłaczający. Pierwsze godziny poświęć jednak po prostu graniu. Pierwsze karty zdobędziesz ze skrzynek za codzienne logowanie i powinno to wystarczyć na początek. Kiedy poznasz każdą klasę, łatwiej będzie zrozumieć cały mechanizm.

- Przetestuj bohaterów. W trybie Bohaterowie i Złoczyńcy naprzeciwko siebie stają tylko herosi, czyli specjalne, najmocniejsze jednostki i postacie znane z filmów. To dobry tryb, by przetestować bohaterów, zanim zdecydujemy się wykupić ich za punkty zdobyte w rundzie Galaktycznego Podboju. Więcej o klasach dowiesz się z naszego poradnika.

- Strzelaj nawet z daleka. Battlefront 2 nie ma zbyt wiele wspólnego z realizmem modelu strzelania, a zresztą nie używamy normalnych pocisków. Laserowe strzały z blasterów najczęściej lecą w linii prostej, co oznacza, że nawet z podstawowego karabinu możesz trafić odległy cel. Pamiętaj o tym.

- Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej publikacji. Nasz poradnik jest cały czas aktualizowany i skupia się na najważniejszych aspektach rozgrywki.

O autorze
Komentarze