Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Bitwa o Jakku

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w 11 misji.

Wracamy po kolejnej misji przerwy od znajdziek - sterowaliśmy Lando i nie szukaliśmy sekretów, jak w każdym zadaniu z bohaterem. Teraz jednak pora na następny zestaw przedmiotów kolekcjonerskich.

Dla przypomnienia - znajdźki są ukryte w szarych skrzynkach, przy których pojawia się niebieska ikona, gdy patrzymy w ich kierunku. Wszystkie skrzynki mają kształt kostki.

W tym zadaniu znajdziemy w sumie 3 przedmioty kolekcjonerskie.


Przedmiot #1

Misja rozpoczyna się w powietrzu - walczymy z przeciwnikami nad powierzchnią Jakku. Możemy wylądować w dwóch miejscach. Polecamy wylądować najpierw po prawej stronie.

Po opuszczeniu pojazdu, patrząc na wprost, przejdź w lewo i kawałek dalej. W szarym kontenerze leżącym w piasku zobaczysz skrzynkę. Podnieś ją i biegnij pomagać towarzyszom.


Przedmiot #2

Po wykonaniu pierwszego zadania wracasz do myśliwca i znowu walczysz z wrogimi statkami. Później lądujesz w drugim miejscu i musisz iść do hangaru zniszczonego statku.

Po drodze do celu przejdź nieco w prawo - tutaj skrzynka leży w jednej z części wraku leżących w piasku. Wyeliminuj wrogów w pobliżu, by bez problemu znaleźć przedmiot.


Przedmiot #3

Ostatnią znajdźkę zbierzesz niedługo po poprzedniej - jeszcze przed powrotem do myśliwca. W hangarze ze statkami, które musisz wysadzić, skrzynka czeka na samym końcu - na górze. Jest przy płonącym wraku.Zbierz skrzynkę zanim podłożysz ładunek. Potem wracaj do myśliwca - po drodze znowu zaatakują cię wrogowie, więc bądź gotowy. Następnie czeka cię jeszcze krótki lot prosto do okrętu dowodzenia.

O autorze
Komentarze