Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Pod mrocznym niebem

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w 9 misji.

Po znalezieniu wszystkich znajdziek w misji Burza twórcy zapewnili trochę przerwy od sekretów - w kolejnych zadaniach lataliśmy myśliwcem lub sterowaliśmy bohaterami, więc nie było tam żadnych znajdziek.

Dopiero w misji Pod mrocznym niebem czekają kolejne.

Dla przypomnienia - znajdźki są ukryte w szarych skrzynkach, przy których pojawia się niebieska ikona, gdy patrzymy w ich kierunku. Wszystkie skrzynki mają kształt kostki.

W tym zadaniu znajdziemy w sumie 4 przedmioty kolekcjonerskie.


Przedmiot #1

Pierwszy przedmiot podniesiesz zaraz po wylądowaniu. Gdy wysiądziesz z myśliwca idź do samego końca, a skrzynkę zobaczysz po lewej stronie - przed schodami. Dopiero po jej otworzeniu idź na dół. Przygotuj się do walki.


Przedmiot #2

Kiedy będziesz w przebraniu Szturmowca, podążaj do celu, a po wizycie na szczycie wieży wracaj windą na dół. Teraz wyjdź na zewnątrz, a skrzynkę z przedmiotem powinieneś znaleźć przed schodami, przy budynku z kopułą.


Przedmiot #3

Kolejna znajdźka czeka w budynku, dookoła którego jest sporo wrogów - kiedy już wszystkich pokonasz, udaj się do środka pierwszym wejściem. Skrzynka jest tutaj w rogu po prawej stronie. Otwórz ją, a przed ruszeniem dalej uzupełnij zapas amunicji i weź wyrzutnię rakiet.

Wyjdź wyjściem na wprost, nie idź jeszcze w stronę celu misji.


Przedmiot #4

Kiedy opuścisz budynek z poprzednią znajdźką idź w stronę platform dla X-Wingów. Ostatnia znajdźka jest na jednej z nich, na górze, na końcu schodków prowadzących na platformę.Otwórz skrzynię i teraz dopiero kieruj się w stronę głównego celu misji. Musisz dotrzeć na lądowisko i oczyścić je z przeciwników. Później polecisz na orbitę statkiem cywilnym, ale poradzisz sobie bez większych problemów.

O autorze
Komentarze