Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - misja: Burza

Problemy na Vardos.

Po scence i lądowaniu na planecie Vardos przed nami sporo... chodzenia. Minie ponad pięć minut zanim będziemy mieli okazję zacząć strzelać. Na początku idź po oświetlonych schodach na wprost. Słuchaj rozmowy bohaterów.

Za pierwszą bramą, na górze schodów, trasa jest liniowa - to ograniczony korytarz. Później miniesz drugą bramę i trafisz na główną promenadę, którą dotrzesz do wysokiego budynku imperialnego - to twój cel.

W środku zacznie się scenka, po której musisz uciekać. Na początku lepiej nie tracić czasu i energii na walkę ze Szturmowcami. Po prostu omiń wszystkich, trzymaj się lewej strony i biegnij w kierunku ikony zadania, do podziemi. Po drodze zastrzel najwyżej tych, którzy zablokują ci trasę. Dalej otwórz drzwi i idź przejściem.


Ucieczka i porwanie AT-AT

Na końcu korytarza pojawi się jeden przeciwnik, a potem - za zakrętem - nadejdą kolejni. Pamiętaj, by w pierwszej kolejności likwidować celnymi strzałami w głowę żołnierzy z ciężkimi blasterami, którzy mogą zadać ci najwięcej obrażeń.

Na końcu ulicy znajdziesz dodatkową broń

Po wyjściu na powierzchnię kucnij i nie ruszaj się przez moment, by poczekać na przechodzący ulicą patrol. Zaatakuj, gdy będą odpowiednio blisko. Pozbądź się wrogów i przejdź ulicą w lewo, by na końcu zabrać wyrzutnię granatów. Dopiero później udaj się do oznaczonego celu i zhakuj panel. Po przejściu otwartym wejściem pokonaj Szturmowców.

Po wyjściu na ulicę czeka cię poważne starcie - przeciwników jest tutaj wielu. Koniecznie używaj skanera, by ich podświetlać. Użyj granatnika. Pamiętaj o celowaniu w głowy i chowaniu się w razie potrzeby za osłonami. Gdy dotrzesz już do celu, pozostanie tylko pokonać 3-4 strażników przy AT-AT, a następnie porwanie pojazdu kroczącego.

Teraz czas na fragment na szynach - to znaczy, że nie sterujesz pojazdem, a jedynie strzelasz. Niszcz więc oznaczone działa na dachach, a także mniejsze maszyny Imperium oraz Szturmowców. Później pojawią się też myśliwce, a na samym końcu nawet wrogi AT-AT. Twój pojazd jest jednak niezwykle wytrzymały. Na końcu zniszcz też oznaczoną bramę.

Staraj się eliminować pojazdy w miarę szybko


Iden i Del wysiądą, więc przejdź dalej na piechotę. Ostatni cel to odpieranie ataków Szturmowców na placu lądowiska. Musisz po prostu poczekać na sygnał, że można już wsiadać na pokład statku.

Uważaj na ciężkich żołnierzy, nie daj się okrążyć. Możesz zmieniać pozycję, by samemu okrążać przeciwników, ale zawsze trzymaj się osłon. Gdy Iden powie, że można już ruszać, udaj się wtedy do pojazdu, a zacznie się scenka kończąca misję.

O autorze
Komentarze