Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Nieugięty

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w trzeciej misji.

Po znalezieniu wszystkich sekretów w misji Bitwa o Endor pora na kolejne zadanie - w misji Nieugięty czekają kolejne obiekty do zebrania.

To także ostatnie zadanie przed krótką przerwą od znajdziek - w kolejnej gramy bohaterem, a w takich etapach nie umieszczono żadnych znajdziek.

Dla przypomnienia - znajdźki w Star Wars Battlefront 2 to przedmioty kolekcjonerskie. Nie wiemy tak naprawdę czym są, bo znajdują się w skrzynkach, które otwieramy, ale nie jest prezentowany nam sam przedmiot. Wszystkie skrzynki wyglądają tak samo, są nieduże i szare, mają kształt kostki.

W misji Nieugięty znajdziemy tylko 2 przedmioty kolekcjonerskie.


Przedmiot #1

Pierwszy przedmiot podniesiesz dopiero po wylądowaniu na statku Rebeliantów. Na początku przez parę minut musisz więc zajmować się eliminowaniem wskazywanych celów w powietrzu.

Później cel misji zostanie zaktualizowany i dostaniesz rozkaz przeprowadzenia abordażu. Skieruj się na statek wroga. Tutaj zaatakujesz żołnierzy w hangarze.

Gdy wysiądziesz ze statku i udasz się w stronę jedynego wyjścia, obróć się przed pierwszymi drzwiami, a w rogu - na górze - zobaczysz skrzynkę do otworzenia.


Przedmiot #2

Podążając dalej korytarzami uważaj na przeciwników. Jest tutaj ciasno, więc dobrze użyć strzelby, jeżeli wrogowie są blisko. Przedzierają się przez wrogów dotrzesz do dużej sali, gdzie otrzymasz polecenie oczyszczenia obszaru z wrogów - tutaj znajdziesz drugą znajdźkę.

Zanim jednak podniesiesz przedmiot, zajmij się przeciwnikami, by nikt nie przeszkadzał ci, kiedy pójdziesz podnieść przedmiot kolekcjonerski.

Skrzynka znajduje się tutaj na ziemi, pod podwyższeniem - musisz więc skierować się tam wchodząc pod spód obok schodów, zamiast wchodzić na górę.To ostatni przedmiot kolekcjonerski w tej misji. Po jego zebraniu musisz zająć się głównym celem i odpieraniem ataków kolejnych grup Rebeliantów. Niedługo potem trafisz znowu za stery myśliwca.

O autorze
Komentarze