Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Burza

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w piątej misji.

Ostatnia strona ze znajdźkami dotyczyła misji Nieugięty - w zadaniu Obserwatorium nie ma bowiem żadnych sekretów do odnalezienia. Znajdźki obecne są tylko w tych etapach, gdzie kierujemy Iden Versio (chyba, że wyłącznie latamy - wtedy także nie znajdziemy sekretów).

Dla przypomnienia - znajdźki są ukryte w szarych skrzynkach, przy których pojawia się niebieska ikona, gdy patrzymy w ich kierunku. Wszystkie skrzynki mają kształt kostki.

W misji Burza znajdziemy w sumie 4 przedmioty kolekcjonerskie.


Przedmiot #1

Kiedy idąc powoli przejdziecie przez bramę i zobaczysz przed sobą pomnik, a za nim budynek, do którego masz dojść, nie idź prosto do celu. Zamiast tego,

skręć w prawo za pierwszym strażnikiem po prawej.

Potem musisz okrążyć obszar za płotem. Wejdź do ogrodzonego obszaru w lewo, by dalej zobaczyć skrzynkę. Potem wracaj i dopiero kieruj się do głównego budynku.


Przedmiot #2

Drugi przedmiot znajdziemy już po tym, jak oficjalnie przestaniemy walczyć dla Imperium. Kiedy wyjdziecie z podziemnego przejścia na ulicę i pokonacie wrogów, skierujcie się tą ulicą w lewo, do końca.

Skrzynka jest tutaj przy budynku, po prawej stronie.


Przedmiot #3

Zaraz po zebraniu poprzedniej znajdźki udasz się do oznaczonych drzwi, by przejść dalej. Zanim jednak przejdziesz przez nie, spójrz przez barierkę w dół - zobaczysz skrzynkę nad wodą, w czerwonym świetle.


Przedmiot #4

Kiedy pójdziecie dalej i między budynkami traficie na paru wrogów, pokonacie ich, a wyjdziecie na ulicę - tutaj czeka was kolejne starcie z wieloma przeciwnikami.

Musicie przedostać się wyżej, wchodząc na kolejne poziomy. Skrzynka jest na ostatnim - przejdźcie tam po schodach i zamiast iść do AT-AT, najpierw pójdźcie w lewo. Skrzynka czeka na tarasie.Po zebraniu tego przedmiotu skieruj się już do celu, nie musisz wypatrywać kolejnych skrzynek. Idź dalej i zasiądź za sterami pojazdu kroczącego, by zasiać nieco chaosu.

O autorze
Komentarze