Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - misja: Arystokracja

Księżniczka Leia wkracza do gry.

W tej misji ponownie kierujesz bohaterem - tym razem Leią Organa. Pierwsza zdolność to granat błyskowy, druga pozwala strzelać bardzo szybko z blastera, a ostatnia tworzy pole ochronne. Możesz też przytrzymać przycisk przycelowania, by naładować mocniejszy strzał.

Twoim zadaniem jest chronienie Dela, gdy ten włamuje się do systemu zabezpieczeń. Gdy towarzysz podejdzie na miejsce, uruchom przy nim trzecią zdolność, by rozstawić osłonę. Później musisz go chronić. Zwracaj uwagę co jakiś czas na barierę - gdy się wyczerpie, postaw kolejną.

Gdy Del zajmuje się panelem, ty musisz razem z innymi Rebeliantami odpierać ataki Szturmowców. Twój pistolet jest zabójczo skuteczny, ale nie jesteś zbyt wytrzymały, dlatego nie szarżuj za bardzo. Chowaj się za przeszkodami i wychylaj, gdy wrogowie są nieco bliżej. W razie potrzeby możesz wycofać się i wejść pod barierę, by spokojnie zregenerować zdrowie.

Kiedy kompanowi uda się przełamać system, podążajcie do kolejnego celu. Po drodze zobaczycie pojazd kroczący, ale wystarczy się schować, tam gdzie Del, a maszyną zajmie się wasz bombowiec. Następnie podążając do celu trzeba pokonać grupę Szturmowców. Na miejscu należy ponownie chronić kompana przed atakami, a więc czas na powtórkę z rozrywki.


Do pałacu

Kiedy drugi cel związany z hakowaniem zostanie zrealizowany, pokonajcie resztę wrogów w ogrodzie. Potem należy udać się na linię frontu zaraz obok - czyli na główną promenadę Theed prowadzącą prosto do królewskiego pałacu.

Tutaj należy tylko strzelać do Szturmowców, co jakiś czas - gdy usłyszysz komendę wydawaną przez Leię - wycofując się coraz bardziej w kierunku pałacu. Na kolejnych liniach frontu są przeszkody, za którymi możesz się chować.

Z pistoletu trafisz nawet w miarę oddalonych wrogów

Celuj w głowy i odpowiednio używaj zdolności, a nie powinieneś mieć większych problemów. Nie musisz przejmować się pojazdami, które później pojawią się z tyłu, bo po chwili zostaną zniszczone przez rebelianckie statki.

Niektórzy wrogowie podbiegają do ciebie zamiast strzelać, więc możesz ich po prostu uderzyć. Dwa ciosy wystarczą, by pokonać każdego Szturmowca.

Zawsze, gdy tylko możesz, rozstawiaj też barierę. Zapewni ona bezpieczne miejsce, bo pod kopułę energetyczną możesz się wycofać w dowolnym momencie, a więc nie musisz koniecznie chować się za skrzyniami czy innymi obiektami.Ostatnia linia obrony to szczyt schodów do pałacu. Tutaj należy pokonać nacierających już najbardziej agresywnie przeciwników. Pamiętaj o stosowaniu bariery. Możesz też użyć doładowania blastera, bo przeciwnicy będą całkiem blisko.

Po chwili będziesz musiał cofnąć się do wnętrza pałacu. To aktywuje scenkę kończącą misję.

O autorze
Komentarze