Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Zacierając ślady

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w pierwszej misji.

W Star Wars Battlefront 2 rolę znajdziek do zdobycia podczas misji w kampanii fabularnej pełnią tak zwane przedmioty kolekcjonerskie. Nigdy nie widzimy samych przedmiotów - otwieramy tylko skrzynki, by je zdobyć (prawdziwe skrzynki w lokacjach, nie chodzi - tym razem - o lootboxy).

Warto znaleźć wszystkie przedmioty w każdym zadaniu, ponieważ dzięki temu możemy odebrać nagrodę w menu Kolekcji - za znalezienie wszystkich znajdziek otrzymujemy kredyty.

W pierwszej misji kampanii znajdziemy 3 przedmioty kolekcjonerskie.


Przedmiot #1

Na początku tej misji sterujesz droidem. Gdy przejmiesz kontrolę nad robotem po porażeniu inżyniera, obróć się w prawo. Skrzynka czeka przy ścianie. Podleć do niej i wciśnij wskazany przycisk, by ją otworzyć.


Przedmiot #2

Drugą znajdźkę także zdobędziesz jako droid. Kiedy trafisz do większego pomieszczenia z wieloma Rebeliantami, trzymaj się niższego poziomu i wleć pod wyższy poziom.

Tutaj znajdziesz skrzynkę - podleć do niej, ale upewnij się, że nikt akurat nie patrzy w tę stronę.


Przedmiot #3

W końcu przejmujesz kontrolę nad główną bohaterką - Iden Versio. Kiedy podniesiesz pierwszy blaster idź powoli prosto. Poczekaj, aż część wrogów zniknie i ogłusz jednego.

Idź teraz w lewo i dalej też skręć w lewo - na końcu korytarza znajdziesz trzecią i ostatnią skrzynkę w tej misji.Po zebraniu znajdźki wracaj z powrotem na ścieżkę prowadzącą do głównego celu. Nie musisz rozglądać się już za ukrytymi przedmiotami.

O autorze
Komentarze