Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - misja: Generał w Opałach

Han Solo na Takodanie.

To kolejna misja, w której sterujesz bohaterem - rozstajemy się z Leią, ale przejmujemy kontrolę nad Hanem Solo, który przebywa na Takodanie, by odszukać imperialnego informatora.

Na początku zadania zabawa polega tylko na spacerowaniu po budynku. Najpierw podejdź pod okno w pierwszym pomieszczeniu i porozmawiaj z oznaczoną postacią. Później skieruj swoje kroki w prawo i zejdź po schodach na dół.

Tam porozmawiaj z oznaczonym celem, a później idź znowu po schodach, tym razem na samą górę. Od schodów idź prosto i porozmawiaj z mężczyzną opartym o ścianę. Potem cofnij się i przed przejściem na schody idź w prawo, by porozmawiać z mężczyzną przy stoliku. To nasz informator.


Eskortowanie Paldory i walka

Z nowym towarzyszem ruszaj na parter i wyjdź z baru główną bramą. Po krótkiej scence idź dalej przed siebie. Zauważycie, że na planetę dostali się żołnierze Imperium, a więc zaraz będziesz musiał walczyć.

Idź do lasu i prosto, a trafisz na pierwszą grupę Szturmowców. Po prostu zacznij ich atakować - twój podstawowy pistolet jest bardzo potężny. Możesz wzmocnić go umiejętnością. Używaj też granatu, gdy tylko możesz.

Przeszukuj takie skrzynie

Po walce przeszukaj skrzynie na placu boju, by znaleźć dane wywiadowcze. Nie możemy wskazać konkretnej skrzyni, ponieważ cel zawsze dobierany jest losowo. Zazwyczaj znajdujemy dane w 2 lub 3 skrzyni z kolei.

Gdy cel się zaktualizuje, zaatakuje cię grupa wrogów. Pokonaj ich, po czym udaj się do oznaczonego miejsca. Musisz tam powtórzyć wszystko z pierwszego obszaru z walką - pokonaj wiec Szturmowców i przeszukaj skrzynie.

Kolejny cel to dotarcie do Sokoła Millenium. Tutaj czeka cię ostatnie starcie naziemne z siłami Imperium. Pamiętaj, by chować się za przeszkodami w razie otrzymania poważnych ran. Obserwuj wrogów będąc za przeszkodami, by wychylać się tylko po to, by strzelić.

Po jakimś czasie otrzymasz wiadomość, że możesz wsiadać do statku. Zbliż się do okrętu, a akcje przeniesie się w powietrze. Sterujesz teraz Sokołem i musisz pokonać TIE Fightery, a także zestrzelić wielki okręt.Sokół jest tak odporny, że nie powinieneś mieć żadnych problemów. Uważaj tylko, by nie lecieć za szybko w kierunku korwety, bo możesz o niego zahaczyć, gdy nie zdążysz skręcić.

Atakuj podświetlone czerwonymi okręgami punkty na dużym statku imperialnym, a w końcu zestrzelisz cel, który spadnie do jeziora. Potem pozostaje tylko wyeliminować parę myśliwców, a misja się zakończy.

O autorze
Komentarze