Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - misja: Grabież

Lando w akcji.

Pora na kolejną misję, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z bohaterów - tym razem to Lando Calrissian. Razem z Shrivem musi dostać się do fabryki broni na planecie Sullust.

Ruszaj do przodu. Za ścieżką prowadzącą pod górkę. Tam, przed kompleksem fabryki, spotkasz pierwszych przeciwników. Nie możesz się skradać, więc po prostu zacznij ich atakować. Używaj granatu dymnego, a potem celuj - w ten sposób będziesz podświetlał sylwetki wrogów i widział ich przez dym.

Gdy zbliżysz się do przeciwników, możesz użyć drugiej zdolności, by Lando oznaczył trzech żołnierzy i błyskawicznie ich wyeliminował. Po pokonaniu wrogów biegnij do oznaczonego wejścia (możesz to zrobić nawet przed pokonaniem wszystkich).


W fabryce

Gdy korytarzem dotrzesz do pomieszczenia w fabryce, podejdź do oznaczonych drzwi i spróbuj je otworzyć. Gdy to się nie uda, cofnij się i wejdź po schodach, by użyć przycisku na konsoli. Zacznie się krótka wycieczka w części maszyny kroczącej.

Kiedy opuścisz pojazd, twoim celem jest dotarcie na koniec sali, by spróbować użyć komputera. Musicie jednak wcześniej pokonać wrogów. Jest ich tutaj trochę - ale dzięki granatowi dymnemu zapewnisz sobie ochronę. Używaj też ostatniej zdolności, by zaznaczać pozycje wrogów.

Kiedy celujesz, automatycznie włączasz termowizję

Po pokonaniu szturmowców idź do pomieszczenia na końcu, po czym podejdź do przycisków oznaczonych ikoną. Spróbuj użyć panelu, ale próby zakończą się niepowodzeniem. Musisz udać się do innej części fabryki.

Wyjdź więc lewym wyjściem i uważaj na przeciwników, którzy zdążyli się już przegrupować. Pamiętaj o dymie. Trzymaj się lewej strony. Najpierw atakuj wrogów z ciężką bronią. Nie bój się wycofywać w razie problemów, uważaj na stan zdrowia.

Kierując się ku ikonie z napisem „Dotrzyj” trafisz do korytarza, w którym czeka paru wrogów. Dotrzesz nim do kolejnej sali, tym razem urozmaiconej lawą. Uważaj tu na wrogów i nie skacz zanadto, by nie spaść. Używaj dymu i pokonaj wszystkich przeciwników, a następnie podejdź do oznaczonego miejsca, by użyć przycisku.


Ewakuacja

Poziom lawy zaczyna się podnosić - gratulacje! Teraz pozostaje tylko uciec. Biegnij prosto, ale zatrzymaj się przed schodkami. Gdy nadbiegną wrogowie, strzelaj w beczki na wprost, by wykorzystać je do pokonania oponentów.

Biegnąc dalej prosto, dotrzesz do hangaru z częściami AT-AT. Uważaj tutaj na przeciwników, użyj dymu, by zabezpieczyć pozycję. Wyeliminuj strzałami w głowę szturmowców i ruszaj w stronę celu. Dotrzesz do kolejnej hali z prawie gotową maszyną kroczącą. Pokonaj wrogów i użyj konsoli oznaczonej ikoną. Gdy nie zadziała, zniszcz ją.

Stworzonym przejściem biegnij dalej. Wydostaniesz się z fabryki. Podejdź do Shriva czekającego na wprost od wyjścia w małej maszynie kroczącej i wsiadaj do AT-ST. Musisz teraz prowadzić ten pojazd.

Pierwsza zdolność AT-ST podświetli wrogów


Teraz musisz tylko dotrzeć do lądowiska - jest oznaczone niebieską ikoną celu. Droga jest jedna, więc trudno się zgubić. Po drodze musisz jednak uważać na wrogów. Szturmowcy nie stanowią zbyt dużego zagrożenia. Na dużych grupach używaj granatów z wyrzutni.

Inny problem to działa, które zadają więcej obrażeń niż piechota. Używaj rakiet, by niszczyć to zagrożenie. Na lądowisku stań na samym końcu platformy i poczekaj moment, by zakończyć misję.

O autorze
Komentarze