Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Bitwa o Endor

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w drugiej misji.

Wskazaliśmy już pozycję wszystkich znajdziek w misji Zacierając ślady, a więc pora na kolejny zestaw sekretów. W drugim etapie lądujemy na Endorze, gdzie musimy zmagać się z Rebeliantami.

Dla przypomnienia - znajdźki w Star Wars Battlefront 2 nie mają różnych nazw. Są to po prostu przedmioty kolekcjonerskie. Każdy wygląda tak samo - to szara skrzynka o kształcie kostki.

W pierwszej misji kampanii znajdziemy 5 przedmiotów kolekcjonerskich.


Przedmiot #1

Pierwszą znajdźkę podniesiesz, gdy rozprawisz się na początku misji z grupami rebeliantów. Na początku ogłuszysz pierwszego, a potem udasz się do pierwszego oddziału do wyeliminowania.

Następnie wyeliminuj drugi oddział, a później - zanim udasz się w stronę nadciągających posiłków wroga - zbierz skrzynkę znajdującą się pod wrakiem maszyny kroczącej AT-AT.


Przedmiot #2

Kolejny przedmiot podniesiesz dopiero po scence z wybuchem Gwiazdy Śmierci, także nie musisz szukać go przedtem. Po scence przejdziecie do przodu, na początku powoli, skierujecie się w stronę oznaczonego celu.

Dopiero gdy spotkacie tam pierwszą - od scenki - grupę wrogów, po prawej zauważysz bunkier. Dostań się do środka, a skrzynkę znajdziesz przy ścianie.


Przedmiot #3

Trzecią znajdźkę łatwo przegapić, więc uważaj, gdy będziesz pomagać Szturmowcom w walce z Rebeliantami - po starciu nie idź dalej prosto, do kolejnego celu. Zamiast tego skieruj się w lewo, a trafisz do kolejnego bunkra, gdzie czeka skrzynka.


Przedmiot #4

Czwarty przedmiot czeka przy wieży z windą prowadzącą na lądowisko. Gdy zniszczysz mały pojazd kroczący i pozbędziesz się wszystkich wrogów na obszarze, obejdź wieżę od tyłu. Skrzynka czeka pod schodami. Dopiero po jej otworzeniu idź do windy.


Przedmiot #5

Kiedy wjedziesz na lądowisko, musisz ponownie walczyć z Rebeliantami - już ostatni raz w tej misji, przynajmniej na ziemi. Przebijaj się do przodu, do swojego statku.

Zanim jednak wsiądziesz do myśliwca, podejdź jeszcze bardziej do przodu - prawie do krawędzi. Tutaj, za wrakiem myśliwce X-Wing leży ostatnia skrzynka w tej misji.Po zebraniu przedmiotu możesz iść do TIE Fightera. Misja jeszcze się nie zakończy - czeka cię krótki lot i walka w przestworzach. Oczywiście latając nie zbierasz żadnych znajdziek.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Star Wars Battlefront II

PS2, Xbox, PSP, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze