Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape - zbieranie broni i hacków

Podnoszenie i wymiana przedmiotów.

Podczas każdego meczu w Hyper Scape natrafisz na większość, jeśli nie wszystkie, dostępne w grze bronie i hacki. W tym rozdziale wyjaśniamy, w jaki sposób znaleźć bronie i hacki, jak je podnieść i jak wymienić na inne modele.

Na początku rozgrywki twoja postać pozbawiona będzie jakichkolwiek broni i hacków - te musisz najpierw zebrać. Nowe przedmioty najłatwiej znaleźć wewnątrz budynków - do środka prowadzi specjalna bariera (1), którą zniszczysz atakiem wręcz bądź strzałem.

Po wejściu do budynku rozejrzyj się dokładnie na każdym piętrze. Znajdziesz tam przedmioty do zebrania (2) w postaci lewitujących obiektów. Zbliż się do danego przedmiotu i wejdź z nim w interakcję za pomocą klawisza F (X i kwadrat dla konsol Xbox One i PS4). Postać automatycznie wyekwipuje przedmiot.

Przedmioty bez problemu znajdziesz też na ulicy. Zwróć uwagę na skrzynie (3), które często kryją się w korytarzach czy przy ścianach budynków. Ich zniszczenie skutkuje wyrzuceniem kilku przedmiotów, wśród których czasami trafiają się bronie czy hacki na 5 poziomie.

Twoja postać może przenosić jedynie dwie sztuki broni i hacków. Jeśli podniesiesz więcej, jeden z aktualnie posiadanych przedmiotów zostanie upuszczony. W przypadku broni wyrzucona zostanie ta, którą aktualnie trzymasz w rękach, z kolei w przypadku hacka będziesz mieć wybór, którego chcesz się pozbyć.

Następnie: Hyper Scape - najlepsze bronie

Spis treści: Hyper Scape - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hyper Scape - najlepsze hacki

Komentarze

More On Hyper Scape

Najnowsze artykuły