Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape - oznaczanie, ping, komunikacja

Wskazywanie ważnych miejsc i zagrożeń.

Gra Hyper Scape umożliwia co prawda korzystanie z komunikacji głosowej, lecz znacznie skuteczniejszym narzędziem porozumiewania się z sojusznikami jest tzw. pingowanie. W tym rozdziale wyjaśniamy, jak oznaczać ważne punkty, wyposażenie i zagrożenie.

Pingować możesz w dowolnym momencie - musisz tylko ustawić celownik na danym punkcie, jak broń (1) czy budynek i wcisnąć środkowy przycisk myszy (RB i R1 w przypadku konsol Xbox One i PS4).

Gdy to zrobisz, na ekranie wyświetli się charakterystyczny symbol (2) z twoim kolorem. Jeśli pingują sojusznicy, będzie on miał inne zabarwienie. W danym momencie każdy gracz rozstawić może jeden ping.

Możesz pingować także przy pomocy klawisza J (brak odpowiednia konsolowego), by oznaczyć obszar zagrożenia. Na ekranie u ciebie i sojuszników pojawi się czerwony wykrzyknik (3). To samo oznaczenie pojawi się, gdy zapingujesz przy pomocy środkowego przycisku myszy mierząc do wroga.

Pingi rozstawisz również bezpośrednio na mapie. W tym celu otwórz ją za pomocą klawisza M (przycisk podglądu w wersji na Xbox One i panel dotykowy dla PS4), a następnie wskaż miejsce do pingowania (4) i wciśnij środkowy przycisk myszy. Na polu walki pojawi się standardowy marker o twoim zabarwieniu.

Regularnie korzystaj z pingów, by oznaczać dla sojuszników kluczowe miejsca - jak lokalizacje broni, dobre kryjówki czy strefy zagrożenia. Zwracaj także uwagę na pingi nałożone przez twoich sojuszników.

Następnie: Hyper Scape - Upadek, zmniejszenie mapy

Spis treści: Hyper Scape - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hyper Scape - Przepustka Bitewna: poziomy, nagrody darmowe i Premium

Komentarze

More On Hyper Scape

Najnowsze artykuły