Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battle royale od Ubisoftu to niewypał. Hyper Scape zostanie wyłączone

Nie wszystko złoto, co battle royale?

Od premiery Hyper Scape nie mówiło się zbyt wiele o tej produkcji, ale teraz temat gry battle royale od Ubisoftu powraca. Wygląda jednak na to, że po raz ostatni, bo chodzi o wyłączenie gry ze względu na niskie zainteresowanie.

O decyzji poinformowano 18 miesięcy od premiery. Wyłączenie nastąpi 28 kwietnia 2022 roku.

Podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu rozwoju Hyper Scape i wyłączeniu gry 28 kwietnia” - napisał francuski wydawca na oficjalnej stronie. „Podjęliśmy wyzwanie stworzenia rozciągniętego w pionie, szybkiego shootera z walką na bliskim dystansie i jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszej społeczności za dołączenie do naszej przygody. Wyciągniemy wnioski z tej gry przy pracy nad kolejnymi produktami”.

Hyper Scape zadebiutowało w sierpniu 2020 roku, po krótkiej becie na PC. Opinie graczy i recenzentów były mieszane, a produkcji wytykano w szczególności miałkość i generyczność. Trzy miesiące później Ubisoft ogłosił, że zamierza przeprojektować tytuł, by osiągnąć jego pełny potencjał, jednak nawet to nie zwiększyło zainteresowania.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze