Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape - sektory na mapie: niebieskie i złote

Kluczowe miejsca.

Akcja Hyper Scape rozgrywa się na wielkiej mapie, która podzielona została na wiele sektorów. Sektory z kolei podzielone są na dwa rodzaje - niebieskie i złote. W tym poradniku skupiamy się na tym, czym są sektory, a także czym różnią się pomiędzy sobą.

Na początku każdego meczu znajdziesz się w kapsule, nad mapą miasta. W trakcie lotu w dół zauważysz z pewnością wiele nazw, jak Aegis Park, Bus Depot czy The Rave. To nazwy poszczególnych sektorów. Te z kolei połączone są z mechaniką, którą opisujemy w rozdziale Upadek, zmniejszenie mapy.

Jak zapewne zauważyłeś, sektory różnią się kolorami. Na mapie znajdziesz niebieskie (1) jak i złote (2) sektory. Widać to także po otwarciu mapy za pomocą klawisza M (przycisk podglądu w wersji na Xbox One i panel dotykowy dla PS4).

Główna różnica między nimi to dostępny na miejscu ekwipunek. W każdym z sektorów znajdziesz budynek, od którego ma on swoją nazwę. W niebieskich sektorach znajdują się zwykłe, nieulepszone bronie i hacki - w złotych z kolei często można trafić na przedmioty na 5 poziomie rozwoju.

Przestrzeń pomiędzy tymi budynkami zajmują regularnie zabudowania i ulice, pełne zwyczajnych przedmiotów. Od rodzaju sektora zależy też to, jak wielu graczy spotkasz na swojej drodze - złote oferują najlepsze przedmioty, często więc większość graczy ląduje właśnie tam. Lądując tam, musisz więc przygotować się do walki od pierwszych sekund rozgrywki.

Następnie: Hyper Scape - poruszanie się: wspinanie, sprint, wślizg

Spis treści: Hyper Scape - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hyper Scape - zbieranie broni i hacków

Komentarze

More On Hyper Scape

Najnowsze artykuły