Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape - Przepustka Bitewna: poziomy, nagrody darmowe i Premium

Punkty doświadczenia, wyzwania, awans.

Jak w przypadku sporej części gier nastawionych na zmagania sieciowe, w Hyper Scape zaimplementowana została Przepustka Bitewna. Za jej sprawą możemy rozwijać swoją postać, awansując ją na wyższe poziomy i odblokowując nowe przedmioty. W tym rozdziale skupiamy się właśnie na tej mechanice.

Przepustka Bitewna to nic innego jak poziom postaci, a właściwie poziom konta gracza w Hyper Scape. Każdy rozpoczyna z poziomem 1 i poprzez rozgrywane mecze zdobywa punkty bitewne, dzięki którym możliwy jest awans. Wraz ze startem każdego sezonu poziom Przepustki Bitewnej jest resetowany. W 1 sezonie gracze zdobyć mogą maksymalnie 100 poziom.

Poziom Przepustki Bitewnej możesz sprawdzić podczas przebywania w hubie Hyper Scape. W tym celu znajdź i wejdź w interakcję z obiektem o nazwie Przepustka Bitewna (1).

Na ekranie wyświetlą się nowe informacje. Znajdziesz tutaj swój poziom (2). Przepustka Bitewna podzielona jest na dwie grupy ze względu na nagrody - darmowe (3), które zdobyć może każdy i premium (4), które dostępne są wyłącznie dla osób, które zainwestowały w grę realną gotówkę (5). Na obu paskach znajdziesz też nagrody, które otrzymasz za awans na konkretny poziom.

Jak zostało wspomniane, by rozwijać Przepustkę Bitewną, musisz zdobywać punkty bitewne. Te w dość ograniczonej ilości otrzymasz za udział w rozgrywkach - im lepiej ci pójdzie (więcej zabójstw, asyst, wyższe miejsce w rankingu), tym więcej punktów otrzymasz.

Dodatkowym źródłem punktów bitewnych są Wyzwania (6). Są to proste cele do wykonania - jak zabicie określonej liczby graczy, fuzja przedmiotów czy znalezienie się na górze rankingu rozgrywki.

Wyzwania dzielą się na dwie grupy - dzienne (7) i tygodniowe (8). Jak wskazuje ich nazwa, odnawiają się odpowiednio każdego dnia i co tydzień. Wykonywanie ich wiąże się ze zdobyciem znacznie większej ilości punktów bitewnych (9).

Przepustka Bitewna pozwala zdobyć elementy dekoracyjne, dzięki którym możesz zmienić wygląd postaci. Liczyć możesz na nowych czempionów, skórki do broni, emblematy czy gesty. Pamiętaj jednak, że przedmioty te w żaden sposób nie wpływają na twoją skuteczność na polu walki - zmieniają wyłącznie wygląd.

Następnie: Hyper Scape - hacki: jak włączyć i ulepszać

Spis treści: Hyper Scape - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hyper Scape - jak grać i wygrywać

Komentarze

More On Hyper Scape

Najnowsze artykuły