Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape - hacki: jak włączyć i ulepszać

Zbieranie i korzystanie ze zdolności specjalnych.

Hacki w grze Hyper Scape pełnią rolę umiejętności specjalnych - nie są to oczywiście narzędzia do oszukiwania. W tym poradniku wyjaśniamy, jak pozyskać hacki i jak z nich korzystać na polu walki.

Każdy gracz rozpoczyna rozgrywkę bez jakichkolwiek hacków. W trakcie meczu da się zdobyć maksymalnie dwa, a potem, w razie potrzeby, wymieniać na inne. By podnieść hack (1), musisz znaleźć go na mapie - na ogół ukryte są w budynkach, często także trafisz na nie na ulicy.

Po podniesieniu, hack zostanie przypisany do klawisza Q (2) bądź E (3) (A i B oraz X i kółko dla konsol Xbox One i PS4) i tym go aktywujesz.

Część hacków aktywuje się w momencie wciśnięcia odpowiedniego klawisza, część jednak wymaga wskazania celu. Dla przykładu, Mina (4) w momencie aktywacji pojawia się w dłoni postaci. Następnie trzeba wskazać miejsce do jej rozłożenia (5), by, po potwierdzeniu, ładunek się tam pojawił.

Po każdej aktywacji hacka konieczna jest jego odnowa, która trwa od kilku do kilkunastu sekund (6). Po tym czasie można ponownie skorzystać ze zdolności. Nie ma tutaj żadnego innego kosztu.

Wszystkie hacki w grze mogą mieć różne poziomy. Przy pierwszym zebraniu jest to zawsze poziom 1. W momencie ponownego zebrania tego samego hacka, umiejętność ulegnie fuzji (7) i zwiększy się o poziom. Za każdym razem skraca to jej czas odnowienia. Przy poziomie 5 (8) hack zmienia zabarwienie na żółto i zyskuje większą siłę.

Hack możesz w dowolnym momencie zamienić na inny. Jeśli posiadasz już oba gniazda zajęte, wystarczy zbliżyć się do innego hacka i zaakceptować zamianę (9). Nowy hack trafi w miejsce starego - a stary zostanie wyrzucony z postaci.

Przez pierwsze godziny zabawy z Hyper Scape warto zmieniać regularnie hacki, by sprawdzić moc każdego z nich. Pozwoli ci to wybrać odpowiednie dla siebie zdolności. Na początku każdego meczu nie warto też wybrzydzać - lepiej mieć nielubiane przez siebie zdolności, niż nie móc wykorzystać żadnej.

Następnie: Hyper Scape - poruszanie się: wspinanie, sprint, wślizg

Spis treści: Hyper Scape - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hyper Scape - wskrzeszanie, ożywianie graczy

Komentarze