Assassin's Creed Origins - Nom Ka-Khem i Nom Im-Khent: mapa

Kamienne kręgi, posągi i skarby w lokacjach Ka-Khem Nome i Im-Khent Nome.

Nom Ka-Khem oraz Nom Im-Khent to niewielkie regiony sąsiadujące ze sobą na położone w północno-wschodniej części Egiptu, na wschód od Nomu Sap-Meh, a także na południe od ogromnego Nomu Heraklejon. Ze względu na ich niewielkie rozmiary zdecydowaliśmy się przedstawić regiony na wspólnej mapie.

Nom Ka-Khem i Nom Im-Khent - papirusy, obozy wojskowe, skarby, kamienne kręgi

Poniżej znajduje się mapa Nomów Ka-Khem oraz Im-Khent. Kliknij ją, aby powiększyć do optymalnych rozmiarów lub skorzystaj z linka pod ilustracją.

203
Mapa Nom Ka-Khem oraz Nom Im-Khent w Assassin's Creed Origins

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

W tym regionie Nom Ka-Khem znajduje się jedno miejsce związane z zadaniem ustawiania gwiazd, czyli kamiennych kręgów. Jeśli jesteś jednak ciekawy rozwiązania, możesz od razu przejść na tę stronę - Kamienny krąg Hator w Nom Ka-Khem.

Nie znajdziesz tu z kolei żadnych zagadek papirusu. Zachęcamy do zapoznania się z tą stroną, gdyż rozwiązywanie zagadek typu to przyjemna odskocznia od pozostałej zawartości gry, a także gwarancja zdobycia unikatowych i legendarnych broni.

Polecamy także zbieranie skarbów. W tym przypadku potrafią być bronione przez strażników lub znajdować się w silnie strzeżonych obozach wojskowych. Spróbuj zdobyć wszystkie już na samym początku odwiedzenia danej lokacji, dzięki czemu zdobędziesz bardzo dobre bronie lub inne przydatne przedmioty oraz złoto/pieniądze, czyli drachmy.

Oprócz skarbów warto także eksplorować grobowce. W przypadku opisywanych dwóch regionów nie znajdziesz ich jednak, lecz zachęcamy do ich eksploracji w innych krainach wirtualnego Egiptu.

Odwiedzaj także sklepy różnego typu:

  • kuźnia - sprzedasz tu niepotrzebne bronie i ulepszysz swoje ulubione
  • stajnia - możesz tu sprzedać swojego obecnego wierzchowca i zakupić wielbłąda lub konia
  • tkacz - w tym miejscu możesz zaopatrzyć się w nowe szaty, dzięki którym zmienisz ubranie, a także sprzedasz materiały rzemieślnicze

Tym razem jednak nie zaznaczyliśmy ich na mapie, gdyż można na nie trafić niemal na każdym kroku w miejscach, gdzie znajdują się skupiska ludzi. Wystarczy rozejrzeć się po okolicy lub mocniej powiększyć mapę lokacji w grze.

Obydwa regiony to przede wszystkim lokacje położone na wodzie, stanowiące głównie dwie większe wyspy. Na lądzie polecamy więc podróżowanie za pomocą wierzchowca, ale i łódź przyda się w tym miejscu. Nie tylko do podróżowania pomiędzy lokacjami, ale i wzdłuż wybrzeża lub posłuży do dostania się do niektórych skarbów.

Reklama

Powiązane materiały

Games with Gold: luty 2020 - pełna oferta

Call of Cthulhu, oryginalne Star Wars Battlefront i inne.

Gameplay z Vigil - duchowego spadkobiercy Resident Evil

Z kamerą i sterowaniem rodem z oryginalnych gier Capcomu.

EA pracuje nad rebootem Knights of the Old Republic?

Projekt ma połączyć motywy z dwóch odsłon serii.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami