Zwiastun Assassin's Creed Syndicate prezentuje wersję PC

We współpracy z Nvidią.

Studio Ubisoft przygotowało kolejny zwiastun gry akcji Assassin's Creed Syndicate, tym razem prezentując wybrane opcje graficzne z wersji PC, przygotowanej we współpracy z Nvidią.

Syndicate
Palpatine?

Dyrektor kreatywny Marc-Alexis Côté mówi między innymi o wygładzania krawędzi TXAA, dostępnym dla posiadaczy kart graficznych tego producenta.

Dzięki tej metodzie udaje się usunąć „ząbki” z brzegów obiektów bez utraty ostrości tekstur, jednocześnie eliminując shimmering i crawling, czyli widoczne i nieprzyjemne efekty przesuwania się krawędzi obiektów przy obracaniu kamery.

Temporal anti-aliasing łączy rozwiązania z MSAA i FXAA, zestawiając ze sobą dwie klatki obrazu, co pozwala porównać różnice i wygenerować bardziej płynne przejścia, także w przypadku obiektów znajdujących się w ruchu.

Z biblioteki Nvidia GamesWork na potrzeby Assassin's Creed Syndicate wybrano też cieniowanie powierzchniowe HBAO+ oraz płynne przejścia cieni w ramach PCSS - w pobliżu kamery cień jest ostry i wyraźnie zaznaczony, ale im dalej, tym zostaje bardziej „zmiękczony” i rozmyty.

Wersja PC ukaże się 19 listopada. Wymagania sprzętowe sprawdzić można w naszej wcześniejszej wiadomości.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami