Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Ghost Warrior 3 - zakończenie: Prawa ręka; Na samym dnie

Finał głównego wątku fabularnego.

W poprzedniej misji odnaleźliśmy Innę, która zleciła ci zabójstwo Davita. Znajdziesz go w Hotelu Horizon w Miasteczku górniczym. Na misję zaopatrz drona w moduł hakerski. Dotrzyj na obszar zadania i wejdź na budynek [A].

Dronem oznacz przeciwników i zhakuj monitoring [B] - poznasz miejsce przybywania Davita. Będąc na szczycie budynku [A] zlikwiduj snajpera [C] obserwującego teren wokół hotelu. Zejdź z budynku i udaj się do wejścia do kanałów [D]. Kanałami dotrzesz do hotelu.

Mapa misji Prawa ręka.

Wejdź do hotelu przez wyrwę w murze. Przejdź przez drzwi na wprost i skręć w lewo w korytarz. Idź ostrożnie korytarzem, aż zobaczysz dwa pomieszczenia po lewej stronie. W jednym z nim ukrywa się Davit. Może przechadzać się pomiędzy pokojami, także uważaj, żeby cię nie wykrył. Przygotuj broń boczną z tłumikiem. Kiedy cel będzie w jednym z pomieszczeń, podejdź bliżej i zastrzel go wchodząc do pokoju.

W jednym z pomieszczeń po lewej stronie będzie przebywał Davit.

Wróć tą samą drogą, którą tu dotarłeś - przez kanały. Opuść obszar misji. Zadanie zakończone sukcesem.


Zadanie: Na samym dnie

Ostatnia misja rozgrywać będzie się w placówce górniczej na terenie Miasteczka górniczego. Twoim celem jest schwytanie Roberta i Flostova. Zadanie jest wieloetapowe. Będziesz musiał dostać się do tuneli położonych pod placówką, gdzie zakończy się główna oś fabularna.

Dostań się na wieżę [A] i wypuść drona w celu oznaczenia przeciwników, zhakowania monitoringu oraz odnalezienia przywódcy [B], który ma klucz do podziemi. Hakując system kamer odnajdziesz ukryte przejście do kopalni - jedna z kamer umieszczona jest przy wejściu do ukrytych tuneli. Użyj tej kamery i chwilę popatrz na metalowe drzwi, a Simms zaznaczy na twojej mapie ukryte przejście [C].

Mapa misji Na samym dnie.

Do kopalni można zjechać windą [D], która mieści się w placówce górniczej albo wejść przez wspominane podziemne tunele [C]. Chcąc wykonać wszystkie opcjonalne zadania musisz wejść na teren placówki i zabrać kartę od przywódcy [B]. Wejście przez ukryte przejście jest prostsze i nie wymaga, aż tylu starć z przeciwnikami co wejście na teren placówki.

Widok z kamery na drzwi prowadzące przez ukryte przejście.

Wejście do kopalni przez placówkę górniczą. Będąc na wieży zlikwiduj snajperów [E1 i E2). Zsuń się po skałach i wejdź na teren placówki [F]. Trzymając się wschodniej strony (wykorzystaj dziury w płocie) przedostań się do budynku [B], w którym przybywa przywódca. Zlikwiduj go i zabierz mu klucz. Kieruj się na południe. Trzymając się ogrodzenia obejdź budynki placówki i dotrzyj do budynku z windą [D]. Po drodze będziesz musiał zlikwidować dwóch wrogów. Wejścia do windy broni przeciwnik. Wyeliminuj go i zjedź do kopalni.

Winda, którą zjedziesz do kopalni.

Wejście do kopalni przez ukryte przejście. Zsuń się po skałach i udaj się w kierunku drewnianego mostu [C]. Zeskocz lub zejdź po półkach skalnych. Na dole znajduje się zbiornik wodny, dlatego nie musisz obawiać się obrażeń od upadku. Przepłyń do miejsca, które widziałeś na kamerze. Ostrożnie wyjdź z wody i zabij dwóch wrogów. Zhakuj drzwi i wejdź do kopalni.

Wchodząc do kopalni przez placówkę górniczą skręć w prawo i znajdziesz się przy drzwiach, które prowadziły przez ukryte przejście. Kieruj się do reaktora (znacznik misji wskaże ci drogę). Omijaj żołnierzy i nie wdawaj się w niepotrzebne starcia. Przed zejściem po drabinie zlikwiduj po cichu dwóch wrogów.


Spis treści: Sniper Ghost Warrior 3 - Poradnik, Solucja


Skorzystaj z szybu wentylacyjnego i omiń przeciwników w drodze do reaktora.

Będąc na dole możesz skorzystać z szybu wentylacyjnego podwieszonego do sufitu lub iść korytarzem. Druga opcja jest trudniejsza, gdyż po drodze napotkasz przeciwników oraz uzbrojone wieżyczki automatyczne. Po dotarciu na miejsce obejrzysz film przerywnikowy, po którym zakończy się kampania fabularna.

Gratulujemy! Ukończyłeś grę Sniper Ghost Warrior 3.

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze