Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Ghost Warrior 3 - premiera trybu sieciowego 26 stycznia

Trzy warianty i sześć map.

CI Games ujawniło datę premiery zabawy wieloosobowej strzelanki Sniper Ghost Warrior 3. Multiplayer ukaże się - w ramach darmowej aktualizacji - 26 stycznia przyszłego roku na PC, PS4 i Xbox One.

Tryb sieciowy zaoferuje trzy warianty rozgrywki. Pierwszym jest The Bounty Hunter, w którym gracze postarają się jak najdłużej przetrwać na polu bitwy.

Przygotowania do starć z innymi graczami

Kolejnym jest Sharpshooter - zainteresowani wezmą udział w pojedynku jeden na jednego. Starcie snajperów rozegra się na obszarach o stosunkowo niewielkich rozmiarach.

Ostatnia opcja to klasyczny zespołowy deathmatch. Uczestnicy zabawy staną przed zadaniem wyeliminowania wszystkich członków wrogiej drużyny.

Twórcy przygotowują łącznie sześć map do rozgrywek wieloosobowych - cztery dla wszystkich właścicieli podstawowego Sniper Ghost Warrior 3, a dwie dla nabywców przepustki sezonowej. Każda lokacja wyróżni się odmiennym otoczeniem i rozmiarem.

Do tego ponad 10 broni, tyle samo gadżetów oraz 15 zróżnicowanych postaci do wyboru. Poza tym wraz z kolejnymi stoczonymi bitwami, gracze uzyskają dostęp do nowych kamuflaży, którym ozdobią posiadany arsenał.

Zobacz na YouTube

Początkowo spodziewano się, że multiplayer pojawi się w dniu premiery podstawowej wersji strzelanki. Okazało się jednak, że twórcy postanowili opóźnić tryb sieciowy, ponieważ nie chcieli „rozwodnić potencjału” kampanii fabularnej.

Później łatkę z zabawą wieloosobową zamierzano udostępnić w trzecim kwartale bieżącego roku. Tego planu nie udało się jednak dotrzymać.

„Projekt Sniper Ghost Warrior 3 był najtrudniejszym wyzwaniem, jakiego się dotychczas podjęliśmy, bezustannie pracując nad naprawieniem błędów i dodatkami DLC, a teraz prawie ukończyliśmy tryb sieciowy - wyjaśniają przedstawiciele CI Games w komunikacie opublikowanym na Steamie.

„Przepraszamy, że nie zdołaliśmy wydać multiplayera przed końcem tego roku, ale zrobiliśmy, co tylko mogliśmy, by nie trzeba było czekać dłużej” - dodają.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sniper Ghost Warrior 3

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze