Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono nowe tryby zabawy sieciowej Sniper Ghost Warrior 3

Przetrwanie i pojedynek snajperów.

CI Games ujawniło dwa następne tryby, które pojawią się w zabawie wieloosobowej strzelanki Sniper Ghost Warrior 3.

Informacjami na temat wariantów podzielił się Daniel Sławiński - starszy projektant poziomów gry - w wywiadzie udzielonym serwisowi DoYouEvenGameBro. Pierwszym jest The Bounty Hunter, w którym gracze postarają się jak najdłużej przetrwać na polu bitwy.

Ten pan za chwilę otrzyma „prezent”

W drugiej opcji - o nieznanej na razie nazwie - zainteresowani wezmą udział w pojedynku jeden na jednego. Starcie snajperów rozegra się na mapach o stosunkowo niewielkich rozmiarach.

- Dla wszystkich wariantów przygotowujemy szereg różnych lokacji, a każdą zaprojektowano z myślą o konkretnych trybach. Bez wdawania się w szczegóły, będzie można użyć kilku karabinów snajperskich, a system postępów jest oddzielny od kampanii fabularnej - tłumaczy Sławiński.

- Oczywiście każda dostępna broń posiada swoje wady i zalety. Do tego kilka rodzajów pocisków, w tym oznaczające. Wprowadzimy też podstawowe mechanizmy rozgrywki, które spodobały się fanom - na przykład urządzenia ostrzegające - dodaje.

The Bounty Hunter oraz pojedynek snajperów dołączają do już ujawnionych opcji - klasycznego oraz zespołowego deathmatchu.

Początkowo spodziewano się, że zabawa wieloosobowa pojawi się w dniu premiery podstawowej wersji Sniper Ghost Warrior 3. Okazało się jednak, że twórcy postanowili opóźnić multiplayer, ponieważ nie chcieli „rozwodnić potencjału” kampanii fabularnej.

CI Games zamierza udostępnić tryb sieciowy - co ważne, za darmo - w trzecim kwartale bieżącego roku. Dokładnej daty premiery na razie nie podano.

Natomiast na początku miesiąca światło dzienne ujrzało pierwsze fabularne DLC do tytułu - The Sabotage. Akcję rozszerzenia osadzono przed wydarzeniami przedstawionymi w podstawowej wersji produkcji.

Zobacz na YouTube

W dodatku poznajemy historię Roberta Northa, czyli brata Jona, głównego bohatera z „podstawki”. Badamy tajemnicze ugrupowanie - 23 Society - cztery lata przed naszym porwaniem przez wroga.

Ogólnym celem jest przygotowanie pola dla armii separatystów w Gruzji, a więc osłabienie sił generała Otara Leonidze. Jak wiemy ze Sniper Ghost Warrior 3, nie wszystko skończy się po naszej myśli.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sniper Ghost Warrior 3

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze