Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Ghost Warrior 3 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia gry, wszystkie misje, mapy i znajdźki.

Horizon Zero Dawn - Poradnik, Solucja Sniper Ghost Warrior 3 - Poradnik, Solucja Opis przejścia gry, wszystkie misje, mapy i znajdźki.

Witamy w poradniku i solucji do gry Sniper Ghost Warrior 3. Znajdziesz tu opis przejścia misji głównych i pobocznych, opis zdolności bohatera i mechaniki gry, listę wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich wraz z ich lokalizacjami, a także wiele porad ogólnych dotyczących rozgrywki.

W grze Sniper Ghost Warrior 3 wcielamy się w amerykańskiego snajpera Jona Northa, który trafił do Gruzji w celu zwalczenia separatystów. Jednak jego nadrzędnym celem jest uratowanie brata Roberta, który zaginął wiele lat temu. Jon dowiedział się, że Robert być może przebywa na terenie Gruzji.

Otwarty świat, możliwość różnorakiego podejścia do misji oraz wybór pomiędzy podejściem siłowym a cichą likwidacją - to wszystko czeka na gracza w Sniper Ghost Warrior 3. Zapraszamy do lektury naszego poradnika, który ułatwi grę każdemu snajperowi.

Życzymy miłej zabawy!


Wprowadzenie do gry

Poniżej znajdziesz najważniejsze kwestie związane z ogólną mechaniką rozgrywki, a także inne, przydatne informacje.


Misje główne

Tutaj przedstawiamy dokładne opisy głównego wątku fabularnego gry, w którym Jon North walczy z separatystami i poszukuje swojego zaginionego brata.


Zadania poboczne

W tym miejscu będziesz mógł zapoznać się ze szczegółowymi opisami dotyczącymi misji pobocznych w grze.


Sekrety i przedmioty kolekcjonerskie

Tutaj zapoznasz się ze sposobem zdobycia wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich, wśród których znajdziesz między innymi Artefakty przeszłości i Historyczne karabiny.


Porady na start

- Celuj w głowę - wystarczy jeden celny strzał ze snajperki, żeby zabić przeciwnika.

- Jeśli zaalarmujesz przeciwników, a chcesz uniknąć otwartej walki, oddal się i poczekaj, aż przeciwnicy uznają, że nic im nie zagraża. Wtedy będziesz mógł na nowo po cichu eliminować wrogów.

- Jeżeli przeciwnik zacznie cię dostrzegać (pojawi się biały półksiężyc na ekranie) - nie uciekaj, tylko natychmiast połóż się i schowaj. To zdecydowanie zwiększy szanse braku napaści ze strony przeciwników.

- Często korzystaj ze Zmysłu zwiadowcy, dzięki któremu łatwiej dostrzeżesz przeciwników, łupy i przedmioty kolekcjonerskie.

- Pamiętaj, aby po każdej misji uzupełnić zapasy amunicji, przedmiotów, gadżetów i wyleczyć rany w swojej kryjówce.

- Oznaczaj wrogów za pomocą lunety snajperskiej, drona i specjalnych przedmiotów - to bardzo ułatwia śledzenie przeciwników.

- Używaj drona - szybciej oznaczysz wrogów, niż za pomocą lunety snajperskiej.

- Broń zlikwidowanych przeciwników można rozmontowywać, zamieniając ją na zapasy.

Zobacz: Poradniki do gier - darmowe, kompletne solucje

- Tłumik broni zużywa się. Zawsze miej zapas kalibratorów tłumików, aby w razie potrzeby naprawić tłumik.

- Nawet jeśli preferujesz ciche podejście, warto mieść dodatkową broń szybkostrzelną, na przykład karabin szturmowy. Można do niej założyć tłumik, który zredukuje odgłos wystrzału. Możesz znaleźć się w sytuacji, że przeciwnicy dostrzegą cię i trzeba będzie się z nimi szybko rozprawić. Wtedy właśnie przyda się dodatkowa broń.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sniper Ghost Warrior 3

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.
Komentarze