Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Ghost Warrior 3 w wersji PC bez zabezpieczeń Denuvo

Usunięto kontrowersyjne DRM.

CI Games z pomocą wydanej kilka dni temu aktualizacji Sniper Ghost Warrior 3 z gry w wersji PC usunęło zabezpieczenia antypirackie Denuvo.

System to jedna z najbardziej znienawidzonych form DRM, choć wydaje się, że głównym źródłem negatywnych opinii jest po prostu skuteczność działania aplikacji. Niektórzy gracze twierdzą, ze program pogarsza wydajność chronionych produkcji.

Podziwianie widoków

W przypadku polskiej strzelanki najwyraźniej było jednak inaczej. Z testów przeprowadzonych przez serwis DSO Gaming wynika, że choć po wyeliminowaniu technologii czasy wczytywania rzeczywiście się skróciły, płynność działania pozostała na takim samym poziomie.

Sniper Ghost Warrior 3 nie jest jedynym tytułem, z którego zdecydowano się usunąć Denuvo. Podobnie uczynili twórcy Doom czy Homefront: The Revolution.

Natomiast warto wspomnieć, że wspomniana aktualizacja wprowadziła do gry darmowy tryb multiplayer. Zabawa wieloosobowa obejmuje trzy warianty rozgrywki. Pierwszym jest The Bounty Hunter, w którym gracze starają się jak najdłużej przetrwać na polu bitwy.

Kolejnym jest Sharpshooter - zainteresowani biorą udział w pojedynku jeden na jednego. Starcie snajperów rozgrywa się na obszarach o stosunkowo niewielkich rozmiarach.

Ostatnia opcja to klasyczny zespołowy deathmatch. Uczestnicy zabawy stają przed zadaniem wyeliminowania wszystkich członków wrogiej drużyny.

Twórcy przygotowali łącznie sześć map do rozgrywek wieloosobowych - cztery dla wszystkich właścicieli podstawowego Sniper Ghost Warrior 3, a dwie dla nabywców przepustki sezonowej. Każda lokacja wyróżnia się odmiennym otoczeniem i rozmiarem.

Zobacz na YouTube

Do tego ponad 10 broni, tyle samo gadżetów oraz 15 zróżnicowanych postaci do wyboru. Poza tym wraz z kolejnymi stoczonymi bitwami, gracze uzyskują dostęp do nowych kamuflaży, którym ozdobią posiadany arsenał.

Sniper Ghost Warrior 3 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sniper Ghost Warrior 3

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze