Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Ghost Warrior 3 otrzyma kampanię-prequel w DLC

Opublikowano trailer.

Sniper Ghost Warrior 3 żyje - polskie studio CI Games przypomina w teaserze, że strzelanka doczeka się wkrótce nowej kampanii w DLC, z akcją umieszczoną przed wydarzeniami z podstawowej gry.

Poznamy historię Roberta Northa, czyli brata Jona, głównego bohatera z „podstawki”. Badamy tajemnicze ugrupowanie - 23 Society - cztery lata przed naszym porwaniem przez wroga.

Ciekawa lektura

Ogólnym celem jest przygotowanie pola dla armii separatystów w Gruzji, a więc osłabienie sił generała Otara Leonidze. Jak wiemy ze Sniper Ghost Warrior 3, nie wszystko skończy się po naszej myśli.

Poza opowieścią fabularną, twórcy wprowadzają całkiem nową mapę z unikatowymi lokacjami, misje poboczne, kolejne bronie, pojazdy i tak dalej.

Premiera 5 września, na PC, PS4 i Xbox One.

Zobacz na YouTube

Rozszerzenie jest częścią przepustki sezonowej, która była dodawana za darmo do większości egzemplarzy Sniper Ghost Warrior 3 w okresie premiery polskiej strzelanki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sniper Ghost Warrior 3

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze