Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Problemy Sniper Ghost Warrior 3 efektem błędnych informacji od testerów?

Wypowiedź prezesa CI Games.

Zdaniem prezesa CI Games Sniper Ghost Warrior 3 zadebiutowało z szeregiem problemów technicznych, ponieważ dział firmy odpowiedzialny za testy przedpremierowe podawał twórcom błędne informacje.

- Zarząd podjął decyzję o wydaniu gry w terminie koniec kwietnia 2017 na podstawie błędnych informacji pochodzących z wewnętrznego działu QA - stwierdził Marek Tymiński podczas rozmowy z inwestorami.

Prezes zaznaczył też, że firma mogła zdecydować się na przesunięcie premiery, ponieważ deweloperzy nie mieli do czynienia z żadną presją czasową czy finansową.

- Wyciągnęliśmy wnioski jak usprawnić proces dopuszczenia gry do jej wydania i tego typu sytuacja się już więcej nie powtórzy - zapewnił Tymiński.

Zobacz na YouTube

Niedawno poinformowano o zwolnieniach w CI Games - pracę straciło kilkudziesięciu deweloperów. Firma ma zamiar skupić się na działalności wydawniczej i zlecaniu projektów zewnętrznym studiom.

Obecnie trwają poszukiwania wykonawcy, który zajmie się produkcją Lords of the Fallen 2. W przyszłości CI Games wyda także taktyczną strzelankę, na temat której nieznane są żadne szczegóły.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sniper Ghost Warrior 3

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze