Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War - Kruki Odyna: Midgard (Twierdza Northri, Konunsgard)

Lokacje zielonych ptaków.

W trakcie przygody wielokrotnie spotkasz charakterystyczne, zielone kruki, które często przesiadują w różnych miejscach.

Są to kruki boga Odyna, który dzięki nim obserwuje wydarzenia dziejące się w wielu światach.

Zabicie chociaż jednego ptaka (najłatwiej rzucić w nie toporem z dystansu) automatycznie rozpoczyna pracę o nazwie Oczy Odyna, polegającą na eliminowaniu tych zwierząt.

Pamiętaj, że wyeliminowanie każdego ze "szpiegów" Odyna zapewnia punkty doświadczenia (XP). Ponadto wykonanie poszczególnych et

Warto dodać, że w kruki wydają charakterystyczne dźwięk, dzięki czemu można łatwiej zlokalizować je podczas pobytu w danej lokacji.

Kruki występują w różnych miejscach krain. Poniżej znajdują się opisy oraz ich lokalizacje zaznaczone na mapach.

Poniższe opisy dotyczą kruków Odyna występujących się w świecie ludzi, czyli Midgardzie.


Twierdza Northri

Kruk #1

Na górze naprzeciwko sklepu Sindriego w jaskini. Do miejsca możesz się dostać w trakcie wypełniania przysługi o nazwie Sprawy rodzinne.


Kruk #2

Płyń łodzią dalej od sklepu Sindriego, aż dotrzesz do lokacji z wielką łodzią i dużą, stalową bramą. Wysiądź na brzeg i zlokalizuj ptaka mniej więcej na środku bramy.


Konunsgard

Uwaga - jest to lokacja na północnym zachodzie Midgardu, do której dostęp uzyskasz w trakcie wykonywania ostatniej przysługi dla Broka i Sindriego, czyli misji o nazwie Niech żyje król.

Kruk #1

Na lewo od sklepu Sindriego jest ścieżka. Rzuć toporem w trującą pochodnię, aby ją odblokować, po czym dojdź do samego końca. Ptak będzie nad przepaścią przed tobą.


Kruk #2

Nieopodal smoka, w miejscu, gdzie przeskakujesz po kilku kamiennych filarach. Przy skrzyni skręć w prawo i wejdź na podwyższenie z lewej. Kruk będzie między skałami przed tobą.


Kruk #3

Na skale pod smokiem.


Kruk #4

Przejdź przez jaskinię na lewo od smoka i zacznij iść przed siebie. Po dość długiej drodze dotrzesz do małego, drewnianego mostu. Kruk siedzi na skale na prawo od niego.


Kruk #5Po wejściu do krasnoludzkiej twierdzy (więcej na temat dostania się do środka w dziale Przysługi, zadania dodatkowe - Niech żyje król) skręć w prawo. Trafisz do pomieszczenia z ołtarzem. Skieruj się w lewo, a dotrzesz do kolejnej lokacji, gdzie spójrz w prawo i w górę. Zobaczysz tu kruka.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze