Skip to main content

Streamerka przechodzi Elden Ring dwoma postaciami jednocześnie

Dziewczyna do tańca i do kuksańca.

Za każdym razem, gdy jakiś boss w Elden Ring wydaje się zbyt trudny, pomyśl, że istnieją ludzie, którzy potrafią ukończyć „soulsy” grając na matach do tańca. Ostatnio pojawiła się pewna streamerka, która przebiła nawet to.

Niejaka MissMikkaa już dawno minęła punkt, w którym Elden Ring stanowiłoby dla niej jakąkolwiek trudność, więc wyzwania stawia sobie sama. Na początku roku pokonała Malenię - uznawaną za jednego z najtrudniejszych przeciwników w całej serii gier FromSoftware - używając tylko jednej ręki. Od niedawna pokonuje bossów, sterując przy pomocy maty tanecznej, ale teraz przeszła samą siebie.

Twitchowa streamerka MissMikkaa przeniosła Elden Ring na zupełnie nowy poziom, ponieważ gra jedną postacią na PS5, a drugą na macie do tańca... w tym samym czasie. Gracze są niesamowici” - zauważył Jake Lucky na Twitterze.

Graczka przechodzi Elden Ring dwiema postaciami jednocześnie, przy czym jedną steruje przy pomocy kontrolera PS5, a drugą - maty do gier tanecznych. Co więcej, idzie jej naprawdę nieźle i na zaprezentowanym powyżej nagraniu widzimy, jak jeden z bossów pada na obu ekranach w odstępie zaledwie kilku sekund. Trudno wyobrazić sobie, jak wielką podzielnością uwagi oraz koordynacją ruchową trzeba dysponować, by dokonać czegoś tak imponującego.

MissMikkaa dotarła już do walki z Margitem, jednak pokonała go wyłącznie przy pomocy maty tanecznej, więc starcie będzie trzeba powtórzyć obiema postaciami. Oprócz Elden Ring można też zobaczyć na jej kanale, jak „tanecznym krokiem” rozprawia się z najtrudniejszymi bossami God of War.

Read this next