Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kratos i Atreus jako Joel i Ellie w The Last of Us Part 2

Tego nie da się „odzobaczyć”.

Dla moderów nie ma tematów tabu. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak Kratos wyglądałby w koszuli i jak radziłby sobie z gitarą, to kilku fanów urzeczywistniło tę wizję.

Moder i youtuber Speclizer, który od dłuższego czasu zajmuje się modyfikowaniem gier Sony postanowił zaimportować modele Kratosa i Atreusa z God of War i zastąpić nimi modele Joela i Ellie z The last of Us Part 2. Efekt jest co najmniej komiczny i aż dziwne, że nikt nie zrealizował tego pomysłu wcześniej. Oczywiście ostrzegamy przed spoilerami fabularnymi z The Last of Us Part 2 oraz zaznaczamy, że trudno to będzie „odzobaczyć”.

Widok bohaterów God of War w takiej wersji potrafi rozbawić, ale może też wywołać koszmary. Atreus prezentuje się dość chorowicie, a Bóg Wojny zdaje się nieco węższy w barkach, co powoduje pewnego rodzaju dysonans poznawczy. Z drugiej strony jest coś kojącego w Kratosie grającym na gitarze i śpiewającym „Future Days”, a widok ojca przytulającego syna podnosi na duchu.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że The Last of Us Part 2 nie ukazało się dotąd na PC, więc przygotowanie modyfikacji wymagało nie lada umiejętności, by uruchomić wszystko na konsoli. Speclizer nie dokonał tego sam - pomagali mu Vontadeh, smasher248 i HitmanHimself, którzy stworzyli odpowiednie narzędzia programistyczne. Warto też poczytać komentarze internautów w oficjalnym wątku moda na Reddicie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

God of War

PS4, PS2, PC

The Last of Us: Part 2

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze