Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hity PlayStation także na GOGu. Polska platforma poszerza ofertę

Jest też darmowa gra do odebrania.

Oferta sklepu GOG Galaxy wzbogaci się niedługo o kolejne tytuły z katalogu PlayStation. Polska firma potwierdziła, że gracze otrzymają opcję zakupu God of War oraz kolekcji Uncharted: Dziedzictwo Złodziei - oczywiście w wersji bez DRM.

Wieści przekazano w oficjalnym ogłoszeniu zamieszczonym w serwisie X. Odpowiednie zakładki gier znajdziemy już bezpośrednio w aplikacji i na stronie GOG Galaxy. W obu przypadkach mowa jednak o premierze „wkrótce” - konkretnej daty premiery nie podano.

Tajemnicą pozostaje także cena, ale w tym przypadku z pomocą przychodzi Steam. Starsza odsłona przygód Kratosa została tam wyceniona na 219 złotych, w przypadku GOGa będzie zapewne podobnie. Oba tytuły możemy już dodać do listy życzeń, by otrzymać powiadomienie, gdy staną się dostępne.

Do tej pory w ofercie platformy mogliśmy znaleźć tylko dwie - niegdyś eksluzywne - produkcje od Sony: Horizon Zero Dawn w wydaniu Complete Edition oraz Days Gone. Gracze komentujący pod wpisem firmy mają nadzieję, że w przyszłości katalog wzbogaci się o gry z serii Marvel's Spider-Man i The Last of Us. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalne zapowiedzi.

Firma przypomniała przy okazji o promocji zorganizowanej z okazji Halloween, która potrwa do końca jutrzejszego dnia. W ramach strasznego święta gracze mogą też odebrać za darmo horror The Whisperer - prostą przygodówkę z gatunku point and click, w której staramy się rozwiążać niepokojącą zagadkę.

Na koniec przypomnijmy, że zarówno God of War, jak i kolekcja Uncharted: Dziedzictwo Złodziei zaliczyły bardzo udane premiery na PC. Oba tytuły zadebiutowały w dopracowanym stanie technicznym i zostały ciepło przyjęte przez użytkowników Steama.