Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atreus chce zagrać w serialu „God of War”. Aktor jest gotowy

Powróci znajomy głos?

Wczoraj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że Amazon pracuje nad serialem opartym o gry z serii God of War. Bardzo możliwe, że w produkcji zobaczymy znane już graczom twarze. Swoją chęć do zagrania w ekranizacji wyraził bowiem Sunny Suljic - odtwórca roli Atreusa z najnowszego dzieła Santa Monica Studios.

„Wyrażenie chęci” jest w tym przypadku drobnym niedopowiedzeniem. Aktor najwyraźniej bardzo związał się z odgrywaną postacią, co wywnioskować możemy z emocjonalnego wpisu, który opublikował na Twitterze. „Przysięgam na Boga, jeśli mnie do tego nie zatrudnią…” - czytamy w groźnie brzmiącym tweecie. Suljica naszły jednak pewne wątpliwości. „O ile nie jestem już za stary na tę rolę?” - dodał w komentarzu.

Obawy aktora nie są nieuzasadnione, jak bowiem poinformował magazyn Hollywood Reporter, w serialu poznamy historię powiązaną z przybyciem Kratosa do nordyckich krain. Atreus będzie więc młodym chłopcem, co mogłoby być kłopotem dla starszego już Suljica.

Jak na razie nie poznaliśmy żadnych oficjalnych informacji w temacie obsady aktorskiej serialu. Nic więc dziwnego, że fani sami zaczęli rzucać propozycjami , kto mógłby podjąć się wyzwania odegrania roli Kratosa. Jednym z najpopularniejszych typów został sam Christopher Judge - aktor wcielający się w głównego bohatera rebootu z 2018 roku.

Data premiery serialu pozostaje nieznana. Wspomniany wcześniej Holywood Reporter ujawnił jedynie, że prace rozpoczęto już w marcu. Za „God of War” odpowiadają twórcy „The Expanse” oraz „Kół czasu”. Scenarzystami są Mark Ferbus i Hawk Ostby, showrunnerem natomiast - Rafe Judkins. Produkcja powstaje dzięki współpracy Sony Pictures oraz Amazon Studios.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

God of War

PS4, PS2, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze