Skip to main content

Wielki topór Kratosa w Londynie. Sony rozkręca akcję „PS5 na żywo”

Dobrze, że nie zamroził okolicy.

Sony rozpoczyna nowy rok zwiększonymi dostawami konsol PS5 do sklepów, czemu towarzyszy kampania promocyjna „PS5 na żywo”. W ramach akcji, na londyńskiej ulicy wylądował wielki topór Kratosa z God of War, Lewiatan.

Instalacja znajduje się w okolicach London Eye, czyli diabelskiego młyna w dzielnicy Lambeth. Toporowi towarzyszy wóz transmisyjny fikcyjnej ekipy newsowej PlayStation.

Zgodnie z raportami, Kratos wściekle wali teraz w trójkąt w Midgardzie” - żartuje na Twitterze PlayStation UK, odnosząc się do faktu, że to właśnie naciśnięcie trójkąta na kontrolerze pozwala przyzwać rzuconego uprzednio Lewiatana do dłoni.

Do wszystkich naszych fanów: dziękujemy za cierpliwość, gdy radziliśmy sobie z bezprecedensowym popytem na konsolę PS5 w obliczu globalnych wyzwań. Jeśli chcesz kupić konsolę PS5, powinieneś teraz znacznie łatwiej znaleźć ją u sprzedawców detalicznych na całym świecie” - zapewniało wczoraj Sony.

W towrzyszącym akcji materiale wideo - stylizowanym na wydanie wiadomości - widzimy mnóstwo gier z PS4 i PS5, w tym urywki, które według graczy mogą nawiązywać do Uncharted 5.

Zobacz także