Mortal Kombat 11

PromocjeDwie darmowe pizze na domówkę z Mortal Kombat 11

Do wygrania również Edycja Kolekcjonerska.

Firma Cenega, przy współpracy z Pizza Dominium, ogłosiła akcję, dzięki której można za darmo otrzymać dwie pizze na imprezę z Mortal Kombat 11. Dodatkowo, do wygrania jest Edycja Kolekcjonerska gry na PS4.

ArtykułMortal Kombat 11 - premiera i najważniejsze informacje

Fabuła, postacie, zmiany w rozgrywce - co warto wiedzieć.

W kwietniu 2019 zadebiutuje Mortal Kombat 11. Za tytuł odpowiada NetherRealm Studios, którego dyrektorem kreatywnym jest Ed Boon, związany z serią bijatyk od pierwszego tytułu w 1992 roku. W dorobku studia z Chicago znajdziemy m.in. dwie gry Mortal Kombat oraz Injustice 2.

Kudłaty ze Scooby-Doo nie trafi do Mortal Kombat 11

Twórcy studzą zapał miłośników bijatyki.

Kudłaty z kreskówki Scooby-Doo nie pojawi się w Mortal Kombat 11 jako grywalna postać - pomimo zorganizowanego przez miłośników postaci głosowania oraz udostępnienia przez jednego z twórców gry grafiki, przedstawiającej bohatera z czasie walki ze Scorpionem.

Mortal Kombat 11 - pierwszy gameplay i dużo informacji

Mortal Kombat 11 - pierwszy gameplay i dużo informacji

Postacie, nowe mechanizmy, modyfikacje i inne.

Podczas pokazu w Los Angeles deweloperzy z NetherRealm Studios zaprezentowali wiele nowych materiałów i informacji o Mortal Kombat 11 - w tym pierwszy gameplay, postacie i personalizację bohaterów.

Oprócz kultowych wojowników pokroju Scorpiona, Raidena, Sub-Zero i Sonii Blade (której głosu udzieliła wrestlerka Ronda Rousey), pojawią się nowe twarze - chociażby kontrolujący czas Geras. Powraca też dziki Baraka i wykorzystująca krew w charakterze broni Skarlet.

Według zapewnień NetherRealm, dzięki nowemu systemowi modyfikacji zmienimy wygląd każdej dostępnej postaci. Wpłyniemy też na preferowany przez bohatera styl walki.

Czytaj więcej...

Mortal Kombat 11 - wymagania na PC

Niezbyt wygórowane.

Firma Warner Bros. zaprezentowała wymagania sprzętowe Mortal Kombat 11 w wersji PC. Ujawnione przez koncern specyfikacje najnowszej odsłony cyklu bijatyk nie należą do wygórowanych.

The Game Awards 2018 - trailery i zapowiedzi

ArtykułThe Game Awards 2018 - trailery i zapowiedzi

Informacje z gali TGA w jednym miejscu.

Dziś w nocy odbyła się tegoroczna edycja gali The Game Awards. Grą roku uznano God of War od Sony Santa Monica. Poza przyznaniem wielu nagród, na scenie zaprezentowano też nowe tytuły, które ukażą się w przyszłości.

Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze zapowiedzi oraz towarzyszące im zwiastuny. Dzięki temu nie przegapicie żadnej informacji z TGA 2018.

Mortal Kombat 11

Czytaj więcej...