Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 11 trafi na PS5 i Xbox Series X/S - z ulepszoną grafiką i 4K

W planach darmowy upgrade.
  • Mortal Kombat 11 na nowych konsolach pozwoli na grę w 4K
  • Twórcy obiecują skrócone czasy ładowania
  • Darmowy upgrade dla posiadaczy wersji PS4 i Xbox One

Firma Warner Bros. i studio NetherRealm poinformowały, że bijatyka Mortal Kombat 11 ukaże się na PS5 i Xbox Series X. Na oba urządzenia tytuł trafi 17 listopada.

Produkcja zostanie zoptymalizowana pod kątem konsol następnej generacji. Twórcy gry obiecują ulepszenia graficzne, obraz wyświetlany w dynamicznej rozdzielczości 4K oraz znacznie skrócone czasy ładowania.

Mortal Kombat 11 na PS5 i Xbox Series X/S pozwoli na grę z posiadaczami starszych konsol

Nie zabraknie również możliwości zabawy z użytkownikami starszych sprzętów. Ponadto podkreślono, że posiadacze bijatyki w wersji PS4 i Xbox One otrzymają darmowy upgrade do edycji na nowe platformy.

W sprzedaży pojawi się także pudełkowe wydanie Ultimate, zawierające podstawową produkcję i wszystkie dotychczasowe DLC - w tym kolejną paczkę trzech dodatkowych postaci. Sam zbiorczy zestaw 15 października zawita też na konsole obecnej generacji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze