Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 11 nie otrzyma więcej DLC - twórcy skupiają się na nowej grze

Kolejny etap w studiu NetherRealm.
  • NetherRealm kończy z rozwojem Mortal Kombat 11
  • Studio koncentruje wysiłki na kolejnym projekcie

Twórcy Mortal Kombat 11 ze studia NetherRealm poinformowali, że kończą z dalszym rozwojem gry, by zająć się przygotowaniem kolejnej gry.

Produkcja ukazała się w 2019 roku i otrzymała szereg rozszerzeń. Powstały nie tylko pakiety z nowymi wojownikami, ale również Aftermath - dodatkowa kampania fabularna, kontynuująca wydarzenia z podstawowego tytułu.

„NetherRealm koncentruje się teraz na swoim następnym projekcie i po ponad dwóch latach rozwoju Mortal Kombat 11, nadszedł koniec DLC do gry, w tym zestawów z kolejnymi wojownikami" - napisano na profilu studia na Twitterze.

Nie jest na razie jasne, nad czym dokładnie pracują deweloperzy. Dotychczas zespół skupiał się na dwóch seriach, których nowe części ukazywały się naprzemiennie - Mortal Kombat oraz Injustice. Drugi z cyklów opowiada o Batmanie, Supermanie i innych superbohaterach z komiksów DC.

Nadmienić jednak należy, że co jakiś czas pojawiają się nieoficjalne doniesienia, z których wynika, że studio NetherRealm pracuje aktualnie nad bijatyką z herosami Marvela, a więc Iron Manem, Kapitanem Ameryką, Spider-Manem i innymi.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze