Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

John Rambo pojawi się w Mortal Kombat 11

Z wizerunkiem i głosem Sylvestra Stallone'a.

  • Do bijatyki zmierzają Rambo, Mileena i Rain
  • Nowe postacie znajdą się w pakiecie Kombat Pack 2

Studio NetherRealm zapowiedziało zestaw trzech nowych postaci do Mortal Kombat 11 - w skład pakietu Kombat Pack 2 wejdzie między innymi John Rambo ze słynnych filmów akcji.

Postać to kolejny gościnny występ w bijatyce. Heros dołączy do pozostałych osobników z innych uniwersów, dostępnych w produkcji - między innymi Terminatora, RoboCopa, Jokera, Obcego i Jasona Voorheesa.

Projekt Rambo bazuje na wyglądzie bohatera z filmu „Pierwsza krew” - obrazie, który w 1982 roku zapoczątkowała popularną serię. Co ważne, w grze bohaterowi użyczył głosu sam Sylvester Stallone, czyli odtwórca roli komandosa.

Zobacz na YouTube

Drugą postacią z nowego zestawu jest Mileena - stworzony przez Shang-Tsunga klon Kitany. W Mortal Kombat 11 wyposażona będzie w ostrza, zamontowane na rękawicach. Wprowadzenie bohaterki do gry jest niespodzianką, ponieważ Ed Boon - jeden z twórców tytułu - wielokrotnie zapewniał, że wojowniczka nie pojawi się w produkcji.

Ostatni podopieczny z pakietu to Rain, którego zdolności bazują na wodzie. Potrafi teleportować się na krótkie odległości poprzez przeskakiwanie między dwoma wymiarami - prawdziwym i wypełnionym wodą.

Data premiery Kombat Pack 2 i wchodzących w skład paczki postaci nie jest znana, ale przedsprzedaż ruszy 15 października. Tego samego dnia ukaże się Mortal Kombat 11 Ultimate - zbiorcza edycja, zawierająca podstawową bijatykę i wszystkie DLC.

Read this next