Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak wygląda Mortal Kombat 11 z widokiem z oczu postaci

Dzięki modyfikacji fana.

  • Powstał mod, który do Mortal Kombat 11 wprowadza kamerę FPP
  • Jest też widok zza pleców postaci

Jeden z fanów Mortal Kombat 11 przygotował mod, który do gry na PC dodaje możliwość zabawy z perspektywy dwóch nowych kamer - w widoku za plecami wojownika i z oczu postaci.

Modyfikację przygotowaną przez internautę o pseudonimie ermaccer można pobrać za darmo za pośrednictwem portalu Github. Ściągnięte pliki należy wypakować do folderu z zainstalowaną produkcją (a konkretnie do lokalizacji MortalKombat11Directory\Binaries\Retail).

Aby w trakcie walk zmienić kamerę, trzeba wcisnąć klawisz F1. Mimo włączenia nowych kamer, wciąż wyświetlają się animacje powiązane ze specjalnymi uderzeniami. Zabawę w niecodziennej perspektywie prezentuje wideo autora moda.

Warto jednak zaznaczyć, że z projektu powinno się korzystać przede wszystkim podczas rozgrywki offline. Użycie modyfikacji w starciach wieloosobowych mogłoby doprowadzić do nałożenia na użytkownika bana.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze