Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rambo z Mortal Kombat 11 w akcji - nowy zwiastun

Walka z Terminatorem i nie tylko.

Studio NetherRealm opublikowało zwiastun, prezentujący w akcji jedną z nowych postaci, która zmierza do Mortal Kombat 11 - Johna Rambo.

W materiale przedstawiono rozgrywkę z udziałem komandosa. Bohater popularnych filmów akcji posługuje się nożem podręcznym, a także łukiem ze strzałami. Używa również karabinu i linki z hakiem.

W samym filmie Rambo walczy z różnymi wojownikami, a wśród przeciwników jest też inna postać, która już jakiś czas temu pojawiła się w bijatyce w ramach „gościnnego występu”, czyli Terminator.

Komandos bazuje na wyglądzie bohatera z filmu „Pierwsza krew” - obrazie, który w 1982 roku zapoczątkował serię filmów. W grze bohaterowi użyczył głosu odtwórca roli żołnierza - Sylvester Stallone.

John Rambo to jedna z trzech nowych postaci, która wkrótce pojawi się w Mortal Kombat 11. Pozostałymi dwiema są będąca klonem Kitany złowroga Mileena i korzystający ze zdolności opartych na wodzie Rain.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze