Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kudłaty ze Scooby-Doo pokonuje Scorpiona w nowej animacji Mortal Kombat

Bezapelacyjne zwycięstwo.

Kilka dni temu zadebiutowało Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms, czyli nowa animacja na podstawie słynnej serii bijatyk. W filmie umieszczono scenę, w której Kudłaty z kreskówki Scooby-Doo pokonuje Scorpiona.

Bohater pojawia się na poprzedzającej właściwą produkcję planszy z logotypem Warner Bros. Animation. Po ekranie skacze Scorpion, kiedy nagle drzwiczki z symbolem wytwórni otwierają się, a następnie Kudłaty chwyta wojownika i wciąga nieszczęśnika do środka.

Towarzysz Scooby'ego otoczony jest zieloną poświatą, która nawiązuje do mocy Son Goku z anime Dragon Ball Super. Cała sekwencja odnosi się do popularnego mema, który przedstawiał tchórzliwego młodzieńca w formie Ultra Instinct, znanej właśnie z produkcji o smoczych kulach.

Przypomnijmy, że kilka lat temu o Kudłatym w kontekście bijatyk zrobiło się głośno, dzięki przygotowanej przez fanów petycji, w której domagano się dodania bohatera do Mortal Kombat 11 w formie popremierowego DLC.

W sumie zebrano ponad 380 tysięcy internetowych podpisów, a na akcję zareagowali twórcy cyklu z NetherRealm. Deweloperzy oznajmili, że nie umieszczą postaci w produkcji, a na oficjalnym Twitterze serii opublikowali wpis o treści „RIPShaggy” („Spoczywaj w pokoju, Kudłaty”).

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mortal Kombat 11

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze