Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy film Mortal Kombat - jest pierwszy zwiastun

Sub-Zero, Scorpion i inni.

  • Pojawił się zwiastun nowego filmu Mortal Kombat
  • Produkcja opowie o losach niewidzianej w oryginałach postaci
  • Trailer sugeruje, że produkcja będzie brutalna

Warner Bros. opublikował pierwszy zwiastun nowego filmu na podstawie Mortal Kombat.

Nagranie wskazuje, że powstająca produkcja wyróżni się - podobnie jak gry - dosyć dużą brutalnością. Nie brakuje odrywanych i odcinanych kończyn, a także krwi. W samym trailerze przedstawiono także fragment pojedynku Sub-Zero i Scorpiona.

Film opowie historię Cole'a Younga, czyli zupełnie nowej postaci, która nie pojawiała się w oryginalnych bijatykach. Bohater jest byłym zawodnik MMA i od urodzenia posiada znamię w kształcie symbolu Mortal Kombat - w toku przygody spotka innych z podobnym piętnem.

W produkcji zobaczymy oczywiście wojowników znanych z serii gier. Oprócz Sub-Zero i Scorpiona, zwiastun prezentuje między innymi Sonyę Blade, Jaxa, Kano, Liu Kanga, Kung Lao, Raidena oraz Goro.

Nowy film Mortal Kombat ukaże się 8 kwietnia. Obraz trafi do kin i na platformę streamingową HBO Max, choć usługa nie jest obecnie dostępna w Polsce. Reżyserem jest debiutujący Simon McQuoid.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze