Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 12 nadchodzi? Twórcy mogą szykować zapowiedź

Wskazówką są banery reklamowe w poprzednich częściach.

Twórcy Mortal Kombat X i 11 wprowadzili do gry banery reklamowe, które zachęcają do kupowania już posiadanej zawartości. Dataminerzy sugerują, że to tylko pliki tymczasowe, a NetherRealm Studios szykuje się do ogłoszenia i promocji kolejnej części serii.

Wszystko wskazuje na to, że ekipa Eda Boona postawiła fundamenty pod promocję nowej gry. Steamowa wersja Mortal Kombat X otrzymała łatkę ważącą 20 GB, ale wprowadza ona wyłącznie banery reklamujące Mortal Kombat 11. Z kolei w najmłodszej części serii pojawiły się reklamy dodatków, także tych już posiadanych przez graczy. Zdaniem dataminerów, jest to część planu, który pozwoli w łatwy sposób dodać do gry materiały promujące Mortal Kombat 12.

Autor cytowanego wpisu w innym poście napisał, że pliki zawierają obrazy zastępcze, tzw. placeholdery, które nawiązują do niezapowiedzianej jeszcze produkcji. Oczywiście nie należy sugerować się wszystkim, co ktoś napisze w internecie, ale w tym przypadku istnieje spore prawdopodobieństwo, że dataminer mówi prawdę.

Przed miesiącem szef studia NetherRealm w odpowiedzi na pytanie internautki zasugerował na Twitterze, że zespół pracuje nad jedną z dwóch gier. Wymienił nawet tytuły - Injustice 3 lub Mortal Kombat 12. Zresztą, Ed Boon niedawno napisał wprost, że istnieje spora szansa na rychłą prezentację nowej gry.

Oficjalne ogłoszenie może być kwestią dni. Dzięki pracy dataminerów wiemy, że najprawdopodobniej najpierw zagramy w Mortal Kombat 12, a Injustice 3 pojawi się jakiś czas później. W międzyczasie przypominamy, że seria krwawych bijatyk obchodziła niedawno swoje 30-lecie. W planach jest też gra mobilna osadzona w znanym uniwersum.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mortal Kombat 11

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze