Resident Evil 2 - zbrojownia STARS, trzecia broń, pendrive USB

Zobacz, jak dostać się do komputera i zdobyć kolejny model broni dla Leona i Claire.

Główny bohater zaczyna rozgrywkę wyposażony w podstawowy pistolet. Z czasem zdobywa nóż i inne bronie poboczne, takie jak granaty. Można też zdobyć strzelbę w przypadku Leona, lub granatnik, jeśli chodzi o Claire.

Podczas przeszukiwania komisariatu, a konkretnie po rozwiązaniu zagadki z prysznicami i gorącą parą trafisz na korytarz, z którego przechodzisz do biura S.T.A.R.S. Początkowo możesz przeszukać jedynie główne pomieszczenie.

Na północ od niego znajduje się jednak zbrojownia z trzecią możliwą do zdobycia bronią. W przypadku Leona będzie to ciężki pistolet Lightning Hawk, a u Claire pistolet maszynowy MQ 11. Zanim do nich dotrzesz będziesz musiał jednak nieco się pomęczyć.

pudelko

Pierwszą sprawą jest rozwiązanie zagadki związanej z rzeźbą cesarza. Po zdobyciu klejnotu z jego berła trzeba będzie dotrzeć do pokoju przesłuchań, co możesz uczynić po zdobyciu klucza trefl w przypadku Leona lub klucza karo, jeśli grasz Claire.

Na miejscu znajdziesz pudełko (1). Podnieś je, a następnie na ekranie ekwipunku przyłóż do niego klejnot zdobyty z berła cesarza. W ten sposób otworzysz szkatułkę i wyjmiesz z niej odznakę policyjną.

zbrojownia

Przyjrzyj się jej, a po chwili odkryjesz, że odznaka jest jednocześnie pendrivem USB. Udaj się z nią do biura S.T.A.R.S. (zachodnia część piętra 2F) i włóż pendrive do komputera (2). Następnie podejdź do monitora (3) i wejdź z nim w interakcję.

W ten sposób potwierdzisz autoryzację i otworzysz drzwi do zbrojowni (4). Teraz wystarczy przejść do tego pomieszczenia i podnieść znajdującą się tu broń. W przypadku Leona będzie to ciężki pistolet Lightning Hawk, natomiast Claire zdobędzie pistolet maszynowy MQ 11.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami